Příspěvky uživatele - Jarda-XXL

Existuje pastička s opravdu jemnou spouští?, 16.7.2012 Obsahuje fotku
Mám na půdě myš. V noci běhá a chrastí. Nalíčil jsem na ní nejprve tu dřevěnou levnou past, pružinu na prkýnku. Několikrát po sobě návnadu sežere ale past nescvakne. A to jsem si dal práci a drátek namazal špekem a nastavil na kraj snad tisícinu... celý příspěvek >
Vosy, 16.7.2012
Vosy nejsou agresivní? Tak to se musím smát. Včera večer jsem pouze prošel kolem septiku kde si vosy vyhloubily díru. Jedna mě okamžitě bodla zezadu nad achilovku. Bolí mě to jak čert a teď v 7.50 to bolí stále. Hned nad dírou jsou větve okrasného... celý příspěvek >
Co je to za myši?, 3.5.2012
OK. změním návnadu na lískový oříšek. Prý mu hraboši neodolají. Jarda
Co je to za myši?, 24.4.2012
Díky za informaci. Snad bude můj boj úspěšný, přikoupil jsem další pastičky. Jarda
Co je to za myši?, 24.4.2012 Obsahuje fotku
Tak jsem políčil pastičku k díře o kus vedle a chytil se tam zase jiný druh hlodavce. Foto přikládám. Jarda
Co je to za myši?, 22.4.2012
Díky za odpověď, prečetl jsem si o něm na Wikipedii. Usadil se mi ale zrovna v obytné části zahrady. Mám trávník jak ementál, zrovna nadšený z toho nejsem. Jarda
Co je to za myši?, 22.4.2012 Obsahuje fotku
Letos najaře po roztání sněhu jsem zjistil, že je zahrada provrtaná snad padesátkou děr. Nastěhoval se mi tam tento druh myší viz foto. Zatím jediné co jsem na ně vymyslel je, že navečer nastražím pastičky přikreju kbelíkem a zatížím cihlou. Ráno... celý příspěvek >
Lovecký a Turistický salám, 28.1.2012
Já jsem žádnou startovací kultůru nedával. Jarda
Lovecký a Turistický salám, 25.1.2012
Chlapi, u mě ve špajzu je 8°C a do střeva se nacpe skoro kilo díla. Jarda
Lovecký a Turistický salám, 21.1.2012
Sorry, dlouho jsem tu nebyl. Teplota 40 až 50°C. Střeva a koření jsou z toho nejlepšiho kořeni. Obě šišky jsou už sežraný, až zase budu dělat lovečák, dám jen 40% hovězího 50% bůčku a 10% dám sádlo. Vyjde to o něco levněji a salám bude o něco... celý příspěvek >
Lovecký a Turistický salám, 26.12.2011 Obsahuje fotku
Tak Lovečák je hotov, pokusná série dvou kusů dopadla na výbornou. Chuťově je skvělý, okamžitě se mi asociovala dávno zapomenutá chuť lovečáku z mého dětství (je mi 46 let :-))). Cenově jsem se dostal sice kolem 200kč za dvě štangle ale vím co žeru a... celý příspěvek >
Lovecký a Turistický salám, 26.11.2011
Ahoj chlapi, Prosím o rady a zkušenosti. Rozhodl jsem se dát vlastní Lovečák a Turisťák. Na webu jsem si objednal již namíchané kořenící směsi a střeva, ale osobní zkušenosti s výrobou jsou k nezaplacení. Jarda.Wolf@seznam.cz
Co je to za tesaříka, 10.7.2011
Je to tak, díky. Jarda
Co je to za tesaříka, 9.7.2011 Obsahuje fotku
Tento tesařík je zelené barvy a měří od hlavy k zadečku 35mm. Vypadá jako Tesařík obrovský (Cerambyx cerdo) ale ta barva mě mate. Neví někdo co je to zač?
Nejlevnější tryskací písek, 18.6.2011
Zdravím, chci si koupit pískovací pistoli. Tak se chci zeptat jaký nejlevnější materiál se do toho dá sypat. Potřebuji oprášit sundané okapy, brzdové bubny a tak podobně. Prostě žádná jemná práce. Dík za každou radu. Jarda
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika