Příspěvky uživatele - Zyka

Višeň Meteor Korai, 22.4.2012
Dobrý den, také doporučuji školku Strážnice, mám od jich mimo jiné sladkou višeň Královna Hortensie asi jedna z nejsladších višní u nás dále by stála za vyzkoušení jak už tady někdo zmínil odrudu Sklanka a i ten Meteor Korai nebo nejlépe dostupná... celý příspěvek >
Dotaz - Doupovská černá, 20.2.2012
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli někdo nezná odrudu Doupovská černá, vím že se jedná o starou odrudu ale náhodou jsem ji našel nově zasazenou u cesty pod Milešovkou. Rád bych věděl nějaké informace o této odrudě, jestli se... celý příspěvek >
Třešeň Rainier, 20.2.2012
Já sice také ještě nemám odrudu Rainier ale chystám si ji na jaře pořídit ale pokud vím tak by měla zrát v 5.-6.třešňovém týdnu.Trochu jsem hledal informace o této odrudě na našich i zahraničních stránkách a mělo by se jednat o pestrou chrupku (jako... celý příspěvek >
Přiroubování druhé odrůdy, 12.2.2012
Děkuji, na Nitru jsem už také koukal je to pěkná hruška ale asi bude problém ji u nás sehnat a táké všude kde jsem o ní četl informace tak je uváděno že roste bujně, což by po naroubování do Amfory byl asi později problém.
Přiroubování druhé odrůdy, 10.2.2012
Dobrý den, mám odrudu Amfora a chtěl bych do ní ještě naroubovat podzimní a letní odrudu. Jako podzimní asi dám Karinu ale potřeboval bych poradit s letní odrudou, která by v růstu nepřerůstala pomalu rostoucí Amforu a Karinu. Vím že by asi šla... celý příspěvek >
Žlutá třešen - Donissenova chrupka, 17.11.2011
Chtěl bych se zeptat jestli ještě někdo u nás pěstuje nebo by věděl kde roustou i jiné odrudy žlutých třešní než Donissenova .Já si vzpomínám na jeden starý strom na Lounsku který měl žluté třešně ale už ho bohužel pokáceli a název... celý příspěvek >
Černé maliny, znáte je?, 3.2.2009
Dobrý den, černé maliny máme asi dva roky na zahradě, zakoupené na výstavišti v Litoměřicích, chuťové jsou výborné ale jsou trochu menší, nároky jsou stejné jako u ostaních malin.
Zelená řasa v rybníčku, 7.12.2007
Nevím jestli mluvíte o stejné přesličce nebo moru, ta co myslím se rozrustá jen těsně pod hladinou jako řasa a nepatří mezi vysoké vodní rostliny ale jinak s váma souhlasím do jezírka větší rostliny patří (také je tam máme) a společně s rybami a... celý příspěvek >
Zelená řasa v rybníčku, 7.12.2007
Dobrý den, měl jsem stejný problém s řasou jako vy, máme 2 jezírka asi 6 let a zkoušeli jsme různé přípravky ale nic nepomáhalo, nemáme ani filtraci. Až letos jsem přidal do jezírka tzv. vodní přesličku a vodní mor, je to vodní rostlina která se... celý příspěvek >
Tomel japonský (Dyospiros kaki), 5.11.2007
Díky za radu, ale tam ho budou mít až na jaře.
Tomel japonský (Dyospiros kaki), 2.11.2007
Dobrý den, mohl bych se zeptat, kde máte možnost kaki zakoupit. Také ho scháním, viděl jsem ho jen na www.drozdim.cz
Poradíte s postupně rodícími druhy broskvoní?, 17.10.2007
Dobrý den, já bych zvolil Redhaven (okolo 10.8) a Cresthaven (30 dní po ní) nebo Harbinger (21 dnů před).
Scháním řízky jabloní, 1.10.2007
Dobrý den, scháním řízky nebo očka rezistentních odrud jabloní např: Goldstar...
Sazenice, 19.9.2007
Dobrý den, prosím o radu kde ted sehnat sazenice vinné révy odruda Aivaz, Kodrianka a Kristal. Předem děkuji za rady.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika