Příspěvky uživatele - Petr B.

I toto je Mountfield, 13.2.2009
Velký dík za podporu. I já si myslím, že takové to uvažování " je to za pár korun, vyhodím to a půjdu pro jiný" by mělo skončit.  Nám, obyčejným smrtelníkům, peníze nikdo do kapsy nenasype jen tak. Tak přece se díky... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 12.2.2009
Zdravím. Nemám žádnou novou informaci a ani se tímto neposunuji na stránkách. Věřím, že nabídkový dopis od firmy Mountfield, podepsaný jakýmsi ing. Benešem dostali i mnozí z vás. Takže i já jsem se dozvěděl, že jsem jejich dobrý zákazník, že jsem s... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 31.12.2008
Naprosto souhlasím s hostem 131.76 ze dne 18.9.2008. Reklamaci u M popisuji v příspěvku "I toto je Mountfield". Mnozí jistě ví o čem je, ostatní ať nahlédnou. Při koupi pily, kterou mám něco málo přes rok, byl toto jeden z rozhodujících... celý příspěvek >
Proc nekoupit sekacku z Mountfieldu?, 31.12.2008
Pokud jste tak náhodou ještě neučinil, mrkněte na příspěvek "I toto je Mountfield". Možná vám to napoví "Proč nekoupit sekačku z Mountfieldu". Zdraví Petr B.
I toto je Mountfield, 22.12.2008
To se opravdu pletete. M. se se mnou na žádné výměně čerpadla nedohodl. Ano, jednu jedinnou snahu projevili. To když bylo jasné, že Nova se o to zajímá a začne natáčet. Okamžitě kdy toto zjistili, nabídli mi úhradu všech nákladů. Zajímané ne?... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 21.12.2008
Zdravím všechny návštěvníky. Jelikož musím vážit slova, aby můj příspěvek nebyl znovu odstraněn pro nedoddržování pravidel, jen maličkost. Určitá skupina lidí byla k nám na Zemi zřejmě vržena paprsky světla asi tak jak Mr.Bean. Těm co na Zemi... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 12.12.2008
I když jsou mé příspěvky odstraňovány, jedná se stále o čerpadlo SPA305. Mívala je v prodeji fi. Mountfield. Děkuji. S pozdravem Petr Bartůněk, vkladatel příspěvku "I toto je Mountfield".
I toto je Mountfield, 24.8.2008
Návod k bazénu jsem nečetl. Z mé bohaté zkušenosti s návodem od M. bych se ani nedivil dalším podrazům v tomto směru. Bazény M. rozhodně nevyrábí a tak jak jsem uvedl, překlady a výroba vyhovujících návodů je u M. zřejmě specialitka. A pokud má bazén... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 20.8.2008
U návodů M. je to naopak. Nenapíší nic, nebo skutečné možnosti výrobku při překladu upraví k obrazu svému.  Argumenty k zamítání reklamace si pak podle potřeby a situace vymýšlí. A věřte, v tomto by strčili do kapsy i herce Národního divadla.
I toto je Mountfield, 18.8.2008
Tak se mě po třech měsících ozvala čoika. Od 14.7.2007 kdy jsem se na ně obrátil s podnětem, tento doposud není uzavřen. Psaní je vcelku obsáhlé. Odcituji dvě pasáže které se domnívám vypovídají své, o serioznosti M. : "...rozhodnutím... celý příspěvek >
I toto je Mountfield - co se v Mountfieldu vyplatí?, 16.8.2008
Jsem maximálně "nadšen" z posledního příspěvku. Konečně byl někdo, řekněme nestranný, svědkem přísupu fešáků od M. k zákazníkovi s problémem. Není nad to, vyslechnout si odborný posudek. S vodou a jejími vlastnostmi mají tito... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 27.7.2008
Jsem rád, že se k tomuto tématu vyjádřil, pro mne tedy druhý soudní znalec. Bohužel ale i k tomu drobný poznatek. Když jsem se nemohl u Mountfieldu domluvit jako zákazník, bylo mi Občanskou poradnou doporučeno obrátit se na soudního znalce. Na... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 28.6.2008
Nedivím se, že si vážíte reklamy a marketingu této firmy. I ve vašem příspěvku chybí slova slušnost, korektnost a zejména dodržování zákonů. Nesouhlasím však s tím, že by s tím nikdo nic nedělal.To, že ze sortimentu Mountfieldu zmizela téměř... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 25.5.2008
Nejen co se týká Mountfieldu, ale celkově nám čechům chybí razantnější jednání s nepoctivci a jinými. Jakési příslov říká, dokud bude mít Čech co ž..., bude držet hubu!  Když to tedy jde v Polsku, proč by to nemohlo jít tady!
I toto je Mountfield, 21.5.2008
Nepomlouvám. Pánové Oravec, Fišar, Chytka, Filipovský a jeden jeho nohsled na jehož jméno si teď nevzpomenu, nakonec i pan generální. Že bych měl takové štěstí? A zákaz pro prodejnu v Třebíči se mnou jednat? Tam kde vše vzniklo a kam to mám nejblíž?... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika