Příspěvky uživatele - Gracovova

Mykorýza, 6.2.2011
Chcela by som sa spytat, ci mate niekto skusenosti s aplikovanim mykoryzy ako hnojiva na ovocne stromy a kriky. Laka ma to, ale ma to skutocne taky ucinok, ako uvadza vyrobca? Pripadne, ci to stromom nakoniec neuskodi. Videla som ako vyrobcu cesky... celý příspěvek >
neznámy kríček, 4.11.2008
Vlani v auguste som si zo sluzobnej cesty do Barcelony priniesla odrezok neznameho kricku. Vtedy, koncom augusta, krasne kvitol fialovo-ruzovymi kvetmi. Tvar bol nizky, cca 80cm, gulovity, ale mozno bol tak zastrihnuty. Moj mlady je zatial... celý příspěvek >
Rozdíl mezi kdoulí a kdoulovcem, 9.4.2008
Dakujem za povzbudenie. Na ako starom dreve kvitne, priblizne? Moj 3-rocny krik je este mlady? Vopred dakujem.
Rozdíl mezi kdoulí a kdoulovcem, 9.4.2008
Chcem sa spytat, ci je mozne, aby mi dulovec japonsky nekvitol. Mam ho treti rok a stale nic. Hned vyrasia listy. Je zo zasielkoveho obchodu, tak teraz neviem, ci s nim nieco nie je v poriadku, alebo mi poslali nieco ine. Velmi som sa tesila na tie... celý příspěvek >
Aconcka, 25.1.2008
Chcem sa spytat, ci sa daju na Slovensku kupit semena acokci? Mate niekto skusenost, kde by sa dali zohnat? Dakujem.
Zaštipování borovice, 5.11.2007
Iba pre istotu. Do dvoch tretím čoho? Výšky borovice alebo výhonku? Može sa výhonok zaštipnúť nie celý?
Zaštipování borovice, 5.11.2007
Chcem sa spýtať, kedy treba začať so zaštipavním. Až keď borovica vyrastie do potrebnej výšky, alebo hneď od malička?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika