Příspěvky uživatele - Dano

Ktoru pilu Dolmar na zahradkarske prace?, 19.9.2007
To Cmaro:Lubina, okres Nové Mesto nad Váhom, SRe-mail: danx@zoznam.sk
Ktoru pilu Dolmar na zahradkarske prace?, 17.9.2007
Pila mi tiež prišla nenastavená, aj keď som to výslovne žiadal Pokiaľ sa v tom nevyznáte, bolo by lepšie, aby ju nastavil niekto kto s tým má skúsenosť. Ak to nie je možné nastavte ju podľa rady J.S. Správne nastavená by mala naštartovať na prvýkrat... celý příspěvek >
Ktoru pilu Dolmar na zahradkarske prace?, 31.8.2007
Takisto som mal túto cenu. Ešte som zabudol dodať že je treba mať riadne vyplnený záručák od predajcu, aj keď by to malo byť samozrejmé, ovšem niektoré obchody toto nerobia, väčšinou kvôli možnosti výmeny tovaru do 30 dní a pod. Dúfam že budete... celý příspěvek >
Ktoru pilu Dolmar na zahradkarske prace?, 31.8.2007
Rozmýšlal som podobne a tiež som kúpil v ČR. Vychádzajú tam lacnejšie aj pily Husq. Jonsered, Stihl, ale Dolmar z toho vychádza bezkonkurenčne najlepšie. Po tom ako mi slovenský servis dolmaru potvrdil že zoberie do záručnej opravy aj pilu kúpenú v... celý příspěvek >
motorová řetězová pila Dolmar PS-500, 22.8.2007
Nemám ju sice moc dlho, ale za seba môžem len doporučiť. Píla je robustná, pevná. Cena - výkon myslím bezkonkurenčný (aspon u Vás v ČR preto ju mám odtiaľ, na SR už to až tak výhodné není).Páčila sa aj profi drevorubačom, ktorí robia s Husqvarna,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika