Příspěvky uživatele - Jaki

Kalokvet, 22.7.2023
Dcera přivezla jen jednu hlizu(modrou).Kvetli jen modre a pak poprve bileZa těch 10.let se rozmnožují.Nebude to tím?.Dekuji..
Název trvalky, 22.7.2023 Obsahuje fotku
Dobrý den, může mi někdo poradit co je to.Mela by to být topolovka ale nezdá se mi to.Moc děkuji za vaše odpovědi.Jana
Kalokvet, 28.8.2022
Dobrý den, zajímá mě zda mění kalokvet barvu podle zeminy.Dcera mi přivezla z Madeiry modrou hlízu. Dva roky za sebou vykvetl modře, pak 5 let nekvetl a letos vykvetl ale má barvu bílou. PŘEDEM DĚKUJI ZA ODPOVĚĎ. Jana
Neznámá kráska, 15.5.2020 Obsahuje fotku
Zdravím, prosím vás kamarádi o název této neznámé krásky. DDD
Název této kyticky, 4.5.2020
Moc děkuji za info o kytičce.Ano vypadá to na tento druh.👍
Název této kyticky, 4.5.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den, mohl by mi někdo pomocí s určením této krásky?Děkuji...
Nazev keře, 29.11.2019 Obsahuje fotku
Dobrý večer, prosím o určení tohoto krásného keře.Kamarád toho prohledal hodně ale nenašel. A rád by znal název této krásky. DĚKUJI..
Poznáte keř, 14.10.2019
To je přesně ono.Moc vám děkuji.👍
Poznáte keř, 4.10.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o určení této kytičky.Tu jsem utrhla a dovezla z keře který roste u moře v zahraničí.
Určení této kytičky, 27.8.2013
Díky za radu paní Marie..Jana
Určení této kytičky, 25.8.2013
Viki mám hledat zde v zahradě..Díkyy
Určení této kytičky, 24.8.2013 Obsahuje fotku
Zdravím všechny kytičkáře a prosím o radu.Mám doma  tuto kytičku a nemohu přijít na její název.Už jsem to tu měla  cca před měsícem ale někam to zmizelo.Snad se jedná o nějaký druh kalanchoe. Předem děkuji všem...
Název kytičky, 29.7.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, dostala jsem tuto kytičku a neznám její název.Mohl by by mi někdo poradit kdo ji zná? Děkuji
Název Skalnićky, 22.9.2012 Obsahuje fotku
Zdravím všechny kytičkové fandy a prosím o určení této skalničky.Myslím si že je to mateřídouška ale nejsem si tím zcela  zjista.Voní stejně  ale nemohu ji nikde  podle fota najít... Moc díky za každou vaši odpověď..Jaki
Jaký je název pokojové kytičky?, 17.9.2010
Lído děkuji za vaši rychlou odpověď..jste zlatíčko...)))
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika