Příspěvky uživatele - racer

Callistemon - štětkovec, 14.7.2007
Tak  tedy  dobrá - přizpůsobím se většině a nebudu trhat partu  Ještě ho asi střihnu. Je vidět, že když dáme těch německých ceduliček dohromady více, dobereme se nakonec úplných informací. Takže - stříhat, na zimu schovat a ani v době... celý příspěvek >
olej do tlumičů, 10.7.2007
Měl jsem podobný problém a vyřešil jsem jej náplní pístů běžným hydraulickým olejem zakoupeným v Baumaxu za cca 70 Kč/litr. Parafínový bude možná ještě dokonalejší, ale i tato náhražka mi okna otevře sotva vysvitne sluníčko. Mohu doporučit
Automatické otvírání oken skleníku, 10.7.2007
Před časem jsem se stal majitelem zahrady se skleníkem včetně automatického otevírání oken, avšak vlivem působení zubu času již nefunkčního. Vzhledem k jednoduchosti principu fungování tohoto mechanismu se na něm vlastně nemá co zkazit, takže jsem... celý příspěvek >
Levandule a kočky, 10.7.2007
Tady je nejlépe vidět, jak se může v symbióze změnit role ochránce a chráněnce  Původně se vysazovaly levandule kolem růží proto, že svým aromá odpuzují mšice (alespoň do jisté míry) a tak chrání růže - a jak je vidět, v některých případech... celý příspěvek >
Callistemon - štětkovec, 10.7.2007
Tak to máte štěstí na podrobnější cedulku, než jsem měl u rostliny já  Mám ji před sebou a rovněž v němčině se dočítám pouze to, že se jedná o rostlinu stálezelenou, vyžadující i při přezimování teploty nad 0 st.  C, a kvetoucí v době od... celý příspěvek >
Zničená levandule, 9.7.2007
Myslím, že Vaše podezření na sousedovic kočičáka bude správné. Kočky jsou velkými milovnicemi některých aromatických rostlin a některé z nich, jako třeba "šanta kočičí", je dokáží přivádět až do extáze. Samy je aktivně vyhledávají a jsou - li... celý příspěvek >
Callistemon - štětkovec, 9.7.2007
Tato nádherná australská rostlina mi letos skutečně překrásně kvetla a nejsem si jist, co udělat pro to, abych se z téhle krásy mohl těšit i příští rok Po odkvětu a postupném opadání červených štětiček tvořících květy se neobvykle nad nimi... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika