Příspěvky uživatele - Mirka Štroblová

Růže do květináče, 6.8.2008
Děkuji za odpověď, máte pravdu, všechny ty možné problémy mě vůbec nenapadly, takže zůstanu u letniček. Mirka
Růže do květináče, 1.8.2008
Dobrý den, zdravím paní Lili, často čtu její příspěvky, obdivuji její znalosti a trpělivost, s kterou stále radí a odpovídá.Jsem laická pěstitelka růží, ale zahrádka je malá. Napadlo mě, zda by někdo neporadil, existuje-li vhodná růže do květináčů na... celý příspěvek >
Růže a půdokryvné rostliny, 28.5.2008
Dobrý den, bohužel neodpovím, spíš se připojuji k dotazu - také bych k růžím chtěla podsázet nějakou nenápadnější trvalku. V odborné literatuře jsou vždy nejrůznější doporučení a hlavně hezké obrázky, já bych chtěla poprosit o odpověď někoho kdo s... celý příspěvek >
Fíkovník, 12.5.2008
Dobrý den, připojuji se k debatě, zajímalo by mě taky, kdy fíkovník plodí, asi před pěti lety jsem v zásilkovém zahradnictví, snad Kruh,  Laelia, to už nevím, mimo jiné objednala fíkovník. V prospektech byl zobrazen samozřejmě s plody, i v textu... celý příspěvek >
Choroba rajčat, 5.7.2007
Zdravím, vážení přátelé zahrádkáři. Omylem jsem napsala můj dotaz s obrázky do rubriky plodová zelenina neb jsem si nevšimla, že chorobám je zde věnována samostatná rubrika. Tudíž prosím  kdo bude ochoten poradit, ať nahlédne do plodové... celý příspěvek >
Choroba rajčat, 5.7.2007 Obsahuje fotku
Vážení, zdravím všechny zahrádkáře a prosím o radu, na rajčatech ve skleníku se nám udělaly tyto divné skvrny - viz foto. Nejsme si jistí, zda jde zrovna o plíseň, na spodu listů se žádné spóry nenacházejí. Toto se děje nyní v průběhu dvou dnů,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika