Příspěvky uživatele - Pat a Mat

Co to je za broučky a jak na ně?, 24.8.2008
My je taky máme.Bydlíme ve starém domě s dřevěnou podlahou, která je celá prožraná.Podle mě a mého hledání by to mohl být dřevokaz čárkovaný nebo červotoč proužkovaný.Chystáme rekonstrukci, takže je neřeším, ale Vám všem ostatním držém palce při... celý příspěvek >
Bazén a hmyz, 12.8.2008
Dobrý den, dnes jsme po několika dnech odkryli plachtu z bazénu a na nafukovacím vrchu se vyrojilo spousta asi 2 mm malých, bílých broučků.V podstatě je celý bazén jimi obsypán.Nevíte někdo co to je zač a jak se jich zbavit? Děkuju
Nemoc smrku, 8.8.2008
Děkuji za rady! Určitě vyzkouším co nejdřív.Akorát mi je divné, že to dělá stále ten samý a vedlejší jsou v pohodě.
Nemoc smrku, 17.7.2008
Dobrý den, máme živý plot ze smrků a jeden stromek je každý rok rezavý a na jaře vždy krásně obroste.Takto se to stále opakuje.Nevíte někdo co ho sužuje? Děkuji
zlatý déšť = štědřenec odvislý, 28.6.2008
Dobrý večer, chtěla bych kolem našeho pozemku vysázet něco na způsob volného živého plotu, který by při pohledu z venčí působil oficiálním dojmem (jak se znám, tak to ještě tisíckrát změním).A uvažovala jsem práve o již zmiňovaném štědřenci.Ale... celý příspěvek >
Hnědozelený brouček - škůdce listů i plodů, 19.6.2008
Děkuju za rady.Svitla jiskřička naděje- oheň. Hezký den!
Hnědozelený brouček - škůdce listů i plodů, 18.6.2008
Působí tento druh parazitických hlístic i na slimáky? S těmi plody nevím, s nadpisem jsem se pouze svezla neboť hejna listokazů mě děsí- nejenom oni.Nejúžasnější je, když zjistím, že mám nějakého zapleteného ve vlasech. Na jabloních jsem jich vždy... celý příspěvek >
Kanadská borůvka - zaschlé plody, 18.6.2008
Dobrý večer, mně také na jednom keříku opadávají malé plody borůvek.Přesně loni se mi stalo to samé i ten samý keřík(loni jsem o tom zde již psala).Ostatní jsou v pohodě obalené a dorostou do zralosti.Také mají stejné podmínky. Tak proč se to stále... celý příspěvek >
Hnědozelený brouček - škůdce listů i plodů, 14.6.2008
U nás ten neřád taky řádí.Ráno, když projdu trávníkem, tak se zvedají mračna.Žerou na co přijdou.Sousedi mysleli, že to jsou včely -než nasadili brýle. Hledala jsem, ptala jsem se a výsledek nulový! Prosím, poradí někdo?
Rajčata, 22.5.2008
Mám boxy velké 60x30x30- otázka je kolik rajčat tyčkových a keříčkových by jste tam nasadili?Někdo pěstuje rajčata v průhledných pytlech- mají také otvory na odtok vody? Omlouvám se za hloupé otázky, ale jsem absolutní začátečník a přistěhovalec z... celý příspěvek >
Rajčata, 21.5.2008
Dobrý den, letos začínám s pěstováním rajčat, všechno mám přichystané, ale stále nevím kolik litrů zeminy a prostoru potřebuje jedna rostlinka?Chtěla bych je pěstovat v plastových boxech-musí mít otvory na odtok vody? Děkuji a hezký večer!
Třezalka - jsou různé druhy, 25.4.2008
Ahojky, taky mám nějaký druh třezalky co neopadává, ale střed trsu po zimě je hnědý a okolo krásně zelené(nedotčené). Jediné co mě napadlo, že před příští zimou udělat nad tím stříšku.A ty podzemní oddenky jsou na infark, kdybych je chtěla kopnout,... celý příspěvek >
Bílá skvrnitost jahodníků, 25.4.2008
Dobrý den, chtěla bych se zeptat na vaše zkušenosti s bílou skvrnitostí na jahodnících.Kdy je nejvhodnější proti ní zasáhnout a čím? Děkuji za rady
Kysané zelí, 18.11.2007
Tééééééééda!!! Uplně se mi sbíhají sliny, jdu do toho taky. Mám 40ti litrový zelák, kolik kg krouhaného zelí by jste mi doporučili? Děkuji
Pryšec běložilný - půjde zachránit?, 30.10.2007
Dobrý den, prosím o radu. Bytem se nám přehnalo tornádo v podobě mého synka a převrátilo pryšec běložilný, který se v polovině nalomil. Myslíte, že s ním půjde něco udělat? Mám ho již 5 let  a nechce se mi s ním rozloučit.Děkuji
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika