Příspěvky uživatele - kovy

Sekačka Husqvarna?, 27.6.2008
To je pravda. Ten tunel se občas ucpe, hlavně když sekáte vlhčí trávu. Na sazování koše taky není úplně super. Přijde mi, že tahle sekačka je hlavně na mulčování a boční výhoz. Sběr do koše je tam jakoby navíc. Jinak jsem ale s touto sekačkou... celý příspěvek >
Sekačka Husqvarna?, 20.6.2008
Dobrý den, Určitě si kupte sekačku s motorem honda. Mám husqvarnu R152SV s motorem honda a jsem naprosto spokojený. Motor je krásně tichý a silný. Ještě mě napadlo, proč třeba nezkusit přímo sekačku honda? Původně jsem chtěl kupovat tu s otočnými... celý příspěvek >
Marunaka - vyjádření firmy Garland k některým problémům, 28.8.2007
Zkusím na to ještě mrknout, ale co si tak pamatuju, tak jsem už nebyl schopný na celou sestavu disku strunové hlavy s velkou podložkou dostat matici k závitu. Snažil jsem se postupovat podle návodu, ale bohužel to nešlo. Ještě to ale zkusím.
Marunaka - vyjádření firmy Garland k některým problémům, 28.8.2007
Vždyť to tak mám přidělané! Přesně tak jsem to i popsal! Jediný rozdíl je v tom, že tam nemám tu podložku se zámkem, protože, jak už jsem napsal, nelze docílit nasunutí zubů na hřídeli do zubů na podložce, nehledě na to, že ani toho závitu moc... celý příspěvek >
Marunaka - vyjádření firmy Garland k některým problémům, 27.8.2007
Taky mám celoplastovou hlavu italského výrobce. Už od pohledu je to šmejd, který musí házet při sebelepším uchycení. Ona totiž ta hlava je spíš nějaký neforemný elipsoid. Uchycení je následující: K hlavě jsou dodávány 4 vystřeďující podložky pro... celý příspěvek >
Marunaka - vyjádření firmy Garland k některým problémům, 16.8.2007
Taky radši míchám směs v poměru 1:25, není to sice ideální, ale než abych to zadřel... Uvažuji o poměru 1:40 nebo 1:33, ale mám trochu strach Jinak jsem s marunakou spokojený, motor má nádherný zvuk a je dost tichý. Blbá je strunová hlava, to je fakt... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika