Příspěvky uživatele - hanče

kroucená vrba - řez, 27.3.2009
Dobrý den.Po tomto příspěvku jsem dostala strach, že mi moje vrba uschne.Bylo mi porazeno, že mám zkraje jara vrbu ořezat na kmen a že znovu obrazí.Tudíž jsem tak udělala a zůstal pouze kmen nenechala jsem tam žádnou větvičku aby táhly mízu jak... celý příspěvek >
jehličnany a konifery, 30.10.2007
Děkuji za odpověď.
jehličnany a konifery, 29.10.2007
Může mi někdo prosím poradit? Dostala jsem starší zanedbanou thuji orientalis tetragona. Jak se prosím mám o ni postarat. Zasadila jsem ji na konci října. Co bude tento stromek vyžadovat. Děkuji za radu.
živý plot, 21.6.2007
Děkuji za radu jsem ráda, že přibližně vím co to je. Poslední příspěvek mě opravdu rozesmál až jsem měla slzy v očích. Jsem ráda, že se tady najde i nějaký šprýmař. Totiž v zahradnictví nám právě řekli, že je to planý rybíz, ale nic bližšího. Tak... celý příspěvek >
živý plot, 20.6.2007
Prosím o radu. Koupili jsme živý plot,který je podobný rybízu. Bylo nám řečeno, že vyroste i do výšky 1,5m. Je to pravda? Neví někdo jak se tento keř jmenuje a jak se o něj správně starat, keříky jsou nízké a řídké, kterých je většina a... celý příspěvek >
jak na potkany na zahradě, 20.6.2007
Prosím o radu jak na sousedy, kteří ty potkany vykrmují. Mají psy a dávají jim zbytky, které nezvládnou sežrat. My jezdíme na chalupu o víkendech a tak potkani mají u nás klid, pod dřevníkem mají hnízda a u plotu mezi sousedy je to šíleně podhrabané.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika