Příspěvky uživatele - Milka121

Jak na travu v travniku?, 25.7.2007
To je ovšem problém těch prodejců
Jak na travu v travniku?, 25.7.2007
Nedá mi to a musím také přispět svou troškou do mlýna. Myslím,že typ trávníku je nejen závislý na vkusu každého majitele zahrady, ale rovněž a to především na typu zahrady a domu na ní postaveném. Takže moderní novostavba s nově zakládanou... celý příspěvek >
Lilie, 24.7.2007
Já přesazuji lilie po odkvětu. Tato doba se mi osvědčila, na novém stanovišti kvetou příštím rokem stejně bujně jako předtím. Jednou jsem ale přesadila lilii i na jaře a také se nic nestalo.
Venkovní ibišek, 24.7.2007
Kdysi jsem si za pár korun koupila v zahradnickém centru sáček semen za pár korun. Semenáčky jsem po tři roky zimovala ve světlé místnosti s teplotou kolem 10 stupňů. Čtvrtým rokem jsem dva zasadila do zahrady, byly asi 40 cm vysoké. Po 6 letech... celý příspěvek >
pomozte identifikovat škůdce na akátech, 4.7.2007
Po dvou postřicích Mospilanem jsem se také těch červíků zbavila. Začínají rašit nové lístky, tak sand to bude Ok.
Jake ostruziny na zahradu, 27.6.2007
Díky za rady, zkusím ho více zalévat. Problém byl v nedosažitelnosti tohoto místa hadicí a po kýblech se mi voda nosit nechtěla. Zakoupila jsem dalších 25 metrů hadice, teď bude mít tedy vláhy dostatek.
Jake ostruziny na zahradu, 25.6.2007
Mám též beztrnný ostružiník, ale zatím to s tím růstem není nijak žhavé. Po třech letech je to stále jeden keřík s několika větvičkami. Už přemýšlím,že jsem mu nevybrala nejvhodnější stanoviště - jižní svah, suchá půda. Namulčovala jsem asi 5cm... celý příspěvek >
pomozte - rezavá místa na listech, 25.6.2007
Mám též rezavé skvrnky na listech asi tříleté hrušně, která má letos první 4 plody. Jsem zvědavá jestli dozrají. Pomoc budu nejspíš hledat v nějakém fungicidním přípravku.
pomozte identifikovat škůdce na akátech, 25.6.2007
I já jsem včera zjistila na nejkrásnějším stromě v mojí zahradě - Akát zlatolistý - tyto škůdce. Dnes tedy zakoupím Mospilan a zkusím to zlikvidovat.
žluté voňavé růže, 13.6.2007
Já mám velmi dobrou zkušenost s růžovou školkou Pelcovi. Mám od nich několik růží a všechny jsou velmi pěkné a odolné. Lze je objednat na: ruze.unas.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika