Příspěvky uživatele - kulda.m

Dekorativní (okrasné) pletivo, 10.7.2012
Dobrý den, mám zde sloupky ve vzdálenosti cca po 2,5 metru vysoké 50 cm, jsou zabetonované, z lešenářských trubek, takže žádné tyčky co se kácí. To by snad zaručilo pevnost. Cena na netu cca 1000,- Kč za 25 metrů.,  standard cena za podobné... celý příspěvek >
Dekorativní (okrasné) pletivo, 10.7.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, máte zkušenosti s dekorativním pletivem, viz obrázek? Chtěl bych s ním rozdělit zahradu k zahrádkářské kolonii. výška 65 cm. Jedná se o optické oddělení zahrady, nikoliv o "bezpečnostní prvek", délka 25 metrů. Máte s tímto plativem někdo... celý příspěvek >
Křovinořez Al-ko, 17.11.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, jaké máte zkušenosti s křovinořezem AL-KO? Dle mého není drahý - typ, BC 250 CLASSIC cca. 3500,- Kč. Foto je v příloze. Mám svažitou zahradu 400 m2. Děkuji za odpovědi a zkušenosti a přeji hezký den Kulda M.
Zhanam foto kominovej hlavice na zahradny krb s ochranou proti iskram, 15.10.2011
Dobrý den, vzhledem k tomu, že se v krbu většinou griluje, je oheň nežádoucí a tak nejsou jiskry, v krbu topím většinou dřevěným uhlím a jiskry nejdou ven. Ale v případě, že je komín v blízkosti hořlavých látek, byl bych opatrný a asi bych tam krb... celý příspěvek >
Zhanam foto kominovej hlavice na zahradny krb s ochranou proti iskram, 13.10.2011
Dobrý den, podívejte se asi o 15 diskuzí níže- "renovace zahradního krbu". Mám tam foto i s komínovou hlavicí. Zdraví Kulda M.
Nátěr krbu vodním sklem, 30.9.2011
Dobrý den, jaký máte názor na nátěr staršího venkovního krbu vodním sklem a potom fasání barvou?Vodní sklo pro pevnost a ochranu a nátěr pro krásu. Bude nějaký nátěr /fasádní? nebo jiný?/ držet na nátěru vodního skla? Děkuji a zdarvím Kulda
Rozvod vody na zahradě, 3.7.2010
Děkuji, odpověď, je naprosto vyčerpávající. Hezký prodloužený víkend    Martin
Rozvod vody na zahradě, 3.7.2010
Děkuji za radu, ale nevím co je "polyš" a kde je k mání. Pokud je to hadice, tak prosím o název.  Jinak by vaše řešení bylo ideální. Jsem opravdu laik a Neználek, ale proto se radím. Zdraví Martin
Rozvod vody na zahradě, 3.7.2010
Dobrý den, v zahrádkářské kolonii máme centrální rozvod vody kolem plotu. Chtěl bych si vodu zavést k zahradnímu domku - ke kohoutu. Poraďte jakou trubku či hadici bych měl použít pro zakopání pod trávník aby vydržela i v zimě a instalace byla... celý příspěvek >
Slivovice vs. calvados, 23.10.2008
Dobrý den, jak dlouho se má odvětrat jablkovice po vypálení? Je nutno provádět toto větrání? Zdraví Kulda
Nářadí na řezání větví?, 11.3.2008
Na větve do průměru asi 5 cm jsem koupil housenici z internetového obchodu. Pouze nástavec s nůžkami, pilkou. Tahá se za provaz. Jsem s ní max. spokojený, i když se nadřu s bidlem na kterém ji mám přidělanou. Nechtělo se mi vyhazovat peníze za drahou... celý příspěvek >
kompostér ze sudu, 8.3.2008
Dobrý den, nevíte kde bych sehnal návod na výrobu kompostéru z kovového sudu?
Květiny po celý rok, 17.2.2008
Dobrý den, jako začínající zahrádkář se ptám, zda někdo poradí jaké, kdy a jak pěstovat květiny tak, aby postupně kvetly celou sezonu.  Květiny bych chtěl na tři záhony  3 x 1,5 metru.  Existují netové stránky na toto téma? Děkuji.
Mazání latexem po střihu větví, 16.2.2008
Dobrý den, je nutné potření řezných ploch Latexem /je vůbec Latex vhodný?/ po řezu či prostřihání? Natírají se pouze větší plochy nebo i každá větvička která se ustřihne? Děkuji
pálené vápno na trávník?, 16.2.2008
Děkuji za rady, druhá varianta bude asi příjemnější. Když se na to dívám z druhé strany, tak toho mechu tam vlasně ani moc není a nevypadá tak špatně.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika