Příspěvky uživatele - ivbara

severně orientovaná skalka - neskalka, 1.11.2008
Něco podobného mám na dvoře, u severní zdi v kačírku se náramně daří přísavníku a břečťanu, rostliny jsme letos zatím měla v květináčích, jen tam náhodou vyrostl jeden velký aksamitník, kvete doteď.Na jaře před+ěláváme předzahrádku, orientovanou na... celý příspěvek >
Nenáročné skalničky mezi skupinku kamenů do předzahrádky?, 1.11.2008
Něco podobného uvažuju na předzahrádku, orientovanou na západ také, jen místo mulčovací kůry chci dát drobné kamínky, kameny máme   opuku a černé hanžburáky... Jen nevím, jaké rostliny... Doteď jsme měli před domem staletou lípu a na... celý příspěvek >
Přísavník a břečťany, 1.11.2008
Tak nějak si to predstavuji já.. Protože jde ale o popínání vysoké a dlouhé zdi, pomohli jsme si  opěrnými latkami, dala jsem rovněž různé kultivary břečťanu.Každopádně po roce udělal zejména přísavník velký přírůstek, tak takhle budu pokracovat... celý příspěvek >
Přísavník a břečťany, 28.10.2008 Obsahuje fotku
Mám přísavník a břečťany na severní straně u zdi prvním rokem, rozdíl mezi jejich růstem je markantní...
Přísavník a břečťany, 28.10.2008
Přísavník i břečťany mám prvník rokem a rotzdíl mezi růstem je zatím markantní...
Jméno rostlinky?, 14.9.2007 Obsahuje fotku
Kalanchoe tubiflora
Jméno rostlinky?, 14.9.2007 Obsahuje fotku
Kalanchoe daigremontiana
neznámá trvalka?, 31.7.2007 Obsahuje fotku
Dnes jsem dostala od kamaradky novou kvetinu, nevime co to je, poradte prosim a take  podminky pestovani.. je lehounce chlupata, kamoska ji ma na slunicku, hodne se rozrusta, s prezimovanim problemy nema, zatim ji nekvetla.. 
Andělské zvony, 17.7.2007 Obsahuje fotku
Pokus o vložení fotky durmanu.
Zajímavá neznámá, 28.6.2007
Také se podeňce říká Boží oko, znám ji ve vínové a modré barvě..
Orlíček, 28.6.2007
Zdravím, chci take  zkusit  orlíčky na  predzahrádce pod lípou, je tam stín a sucho, ikdyž zalívám. Jsem zvědavá, jak se mu bude dařit.. semínka jsem  dostala tmavěmodrá a růžová, tak bych také šla docela ráda kolem té... celý příspěvek >
Neznámá kytička, 20.5.2007
Katko, to bych byla  moc rada, napis  prosim na mail  predstava@centrum.cz Urcite se nejak domluvime, dik, Iv.
Kdo zná popínavku divý Jano?, 16.5.2007
Zdravim. Podle fotky jsem zjsitila, ze to je popinavka, ktere moje kamoska  rika triffid. Ale bohuzel, semena  mi letos slibila a neposlala. predstava@centrum.cz
Co je to za květinu?, 14.5.2007
Cesky gumovník..
Je to pepřovník?, 7.5.2007
Podle mne je to pilea pepřincová - Pilea peperomioides.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika