Příspěvky uživatele - jirka.z

Ekodotace na motor Vari XP-200, 12.3.2015
Dobrý den, dostala se ke mně informace, že Vari nabízí výměnou za starší dvoutakt nový čtyřtaktní motor XP-200 se slevou cca 6000,-. Jaký je Váš názor na takovou výměnu a co dalšího to obnáší (píšou pouze jednoduchou výměnu upevňovacích nýtů pro... celý příspěvek >
Drtič větví MTD 465, 4.6.2010
Dobrý den, chtěl bych si koupit nějaký drtič větví a padl mi do oka MTD 465. Máte s ním prosím někdo nějaké zkušenosti, případně porovnání s typem Holzinger HBH13, který se mi zdá být hodně podobný a na aukru se nechá koupit i levněji než ten MTD.... celý příspěvek >
Bubnová sekačka Dakr RZS 69, 20.5.2010
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jaký je rozdíl mezi sekačkou určenou pro dvoutaktní a nebo pro čtyřtaktní motor a jestli je tento rozdíl takový, že je nelze mezi sebou bez problémů zaměnit. Předem díky za odpověď.
Převodovka T20 k Vari, 7.4.2009
Dobrý den, nevíte někdo prosím, kolik oleje má být v převodovce T20 k Vari a případně kudy se tam dolévá (předpokládám, že do otvoru, který vznikne vyšroubováním šroubu s nálepkou PP90 a do výšky tohoto otvoru? a co se nastavuje tím druhým šroubem s... celý příspěvek >
motor Tera Vari, 5.5.2008
Dobrý den, mám problém s pohonnou jednotkou tery - po zimní odstávce se mi ji nepodařil nastartovat. Už jsem vyměnil svíčku, vyčistil karburátor, odpojil drát na stop, hadici k filtru, kdyby byl ucpaný a pořád nic. Svíčka jiskru dává /neumím... celý příspěvek >
choroba nebo nedostatek výživy?, 5.5.2007
To tedy máte můj obdiv, přeji Vám, aby záda opět sloužila a oběma díky za rady. Zdraví Jirka.
choroba nebo nedostatek výživy?, 4.5.2007
No, je fakt, že stromy v sousedství jsou každoročně oborávané a já je neobrývám - jenom jsem půdu okolo stromů mulčoval posekanou trávou. Jak hluboko mohu okolí stromů zrýt, abych nepoškodil kořeny? Ten " hromadný hrob " je hezký, ale bez... celý příspěvek >
choroba nebo nedostatek výživy?, 2.5.2007
Máme meruňkový sad na východní stráni v Třebenicích / okolo 200 mnm /. Z původních cca 40 stromů jich zbylo tak 15 a i ty postupně prosychají a mají světlé listy zbarvené do žluta, když to porovnám se stromy na vedlejším pozemku. Půda je podle mě... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika