Příspěvky uživatele - ve.ri

Hnojivo s velkým podílem fosforu a draslíku, 3.4.2015
Tak tolik mi tedy netřeba.  Pro zahrádkářské účely by mi stačilo malé balení cca 1 kg :-)
Hnojivo s velkým podílem fosforu a draslíku, 2.4.2015
Prosím, jaké existuje hnojivo s vyšším obsahem draslíku a fosforu a spíše bez dusíku. Dík za info
Venkovní ibišek, 1.4.2015
Mám ibišek zasazený v záhoně již 5 let. Bohužel mi ještě nekvetl. Co dělám špatně? Je situovaný na jihovýchodní stranu. Dík za radu
Andělské zvony, 31.3.2015
Prosím taky o radu ohledně pěstování této krásné rostliny. Zatím se mi nedaří tuto rostlinu přezimovat. Na podzim udelám projistotu pár řízků a nádobu dám do sklepa. Je tam sice tma ale bohužel ne zas takové chladno, proto mi asi nikdy rostlina... celý příspěvek >
Lilie, 19.8.2014
Díky za radu, jakmile tento přípravek někde seženu, aplikuji.
Lilie, 18.8.2014 Obsahuje fotku
Prosím o radu, letos moje lilie letos napadla nejaká choroba nebo škůdci. Nevím co s tím. Zasílám obrázky. Budu ráda za váš názor. Díky
Mléko (zakalená voda) v bazénu, 4.9.2012 Obsahuje fotku
Tak konečně jsme ten mléčný zákal zcela zlikvidovali-  trvalo to téměř měsíc. Voda je už průzračná, pouze drobné mechanické nečistoty na dně, které již jdou vysát vodním vysavačem. Posílám na ukázku foto. A uz víme, že s vločkovačem opravdu... celý příspěvek >
Mléko (zakalená voda) v bazénu, 30.8.2012
Jak je vidět tak to je fakt účinný. A kde se nechá síran hlinitý koupit. Normálně v drogerii? A jak se dávkuje. Ted uz jsem v dávkování chemii trochu opatrná
Mléko (zakalená voda) v bazénu, 30.8.2012
Díky za info, ještě že existují tato fóra.Zatím jsme jeste vyndali i tablety 3 v 1, které taky vločkovač obsahují a voda je kazdy den lepší a lepší.Tak uvidíme.
Mléko (zakalená voda) v bazénu, 29.8.2012
Hurá!!  Kvalita vody se výrazně zlepšila. Sice ještě není zcela průzračná ale mléčné zabarvení částečně zmizelo. Hodně pomohla deštová voda a z potoka. částečně se flokulant vysrážel a vše jsme odsáli pryč.
Mléko (zakalená voda) v bazénu, 26.8.2012
Díky za rady, už jsme to začali řešit. Část vody asi 1/3 jsme vypustili, něco dnes v noci napršelo nebot tu byl silný přívalový dešt a zbytek začínáme napouštět misto ze sítě tak z potoka, který je sice čistý ale obsahuje drobné nečistoty, aby se... celý příspěvek >
Mléko (zakalená voda) v bazénu, 25.8.2012
Abych to upřesnila, mam bazen asi 11m3, pískovou filtraci, začala jsem davat vločkovač a přidavala a přidávala aby se to jo vyčistilo a nakonec jsem tam vylila cely 1l. A kdyz to necham stat 24 hod, tak stejne nevidim co je na dne, protoze je to... celý příspěvek >
Mléko (zakalená voda) v bazénu, 25.8.2012
Pravě že mam převlockovano, tak jsem to zkusila naposledy s tou kyselinou solnou. Asi budem vypouštět aspon z casti
Pěnivá voda v bazenu, 25.8.2012
no právě flokulantu jsem tam dala tolik až se mi vytvořil mléčný zákal, který ted nemohu žádným způsobem zlikvidovat
Mléko (zakalená voda) v bazénu, 25.8.2012
Tak jsem zkusila toto aplikovat na mléčný zákal v bazénu, sice jen poloviční dávku ale i tak bez zjevného účinku. Tak nevim co s tim dělat. Marně se pokouším už 14 dní tento zákal zlikvidovat všemi zpoůsoby
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika