Příspěvky uživatele - Franta12

mandelinka a brambory, 4.6.2007
Dotaz: je Regent dostupný / v Ceské republice, kde je moznost jej koupit?
Dotaz, 2.6.2007
Mám pětieltou broskvoň, má mohutnou korunu ale slabí kmen. Kde jsem udělal chybu? A jde to ještě nějak napravit ?
Odrůda mutsu, 29.4.2007
Může mě někdo poradit co je odrůda mutsu? Její kvality a nevýhody? Díky moc
mutace, 27.4.2007
je možná mutace na 25 letém stromě? Po mém předchůdci mám na zahrádce několik stromků odrůd golden delicius zeleno žlutých,  golden delicius  červených. Na jednom stromě  gd červeném jsem nechal dva boční výhony ve střední výšce... celý příspěvek >
Roubování 2, 26.4.2007
Dobrý den, chtěl bych se zeptat kdy je vhodný čas na druhé roubování, resp. rouboval jsem ale nevím zda se rouby ujaly. Rouboval sem za kůru, bylo málo mízy. Rouby se zatím neprovjevují
Nemoc stromů, 10.4.2007
Poslední dobou mě začínají černat jednotlivé části stromů -- kůra zčerná odloupne se, dřevo černá po čase odejde celá větev jako by uschla. Takto mě odchází postupně jednotlivé stromky. Používám fungicidní prostředky i mechanicky odstraňuji kůru i... celý příspěvek >
Prosím o radu přeroubování stromů nebo zmlazení, 1.4.2007
Vlastním zákrsky ve stěně odrůd golden delicius, starkinson,šampion. Stáří stromů kolem 25 roků. Poslední dobou přestávají rodit, ovoce je málo,  drobné až zakrslé. Lze tyto zákrsky  zmladit? popř. přeroubovat? Kmeny sou silné bez... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika