Příspěvky uživatele - 1vladka1

Druh broskvoně, 25.2.2014
Dobrý den, chtěla bys letos vysadit broskvoň, poraďte prosím nějaký druh, který není náchylný na mráz a má dobré a sladké plody. Máme zatím jen Redhaven, tak kdyby plodila trochu v jinou dobu. Moc děkuji za rady Vlaďka
Kde seženu medvědí česnek?, 17.2.2014
Dobrý den, nevítě někdo o medvědím česneku v okolí Českých Budějovic??? Moc děkuji Vlaďka
Typ dobrý druh švestky?, 21.2.2013
Chtěla bych 2, takže jednu s brzkou plodností a druhou s plodností pozdější.
Kde sehnat minikiwi?, 20.2.2013
Dobrý den, nemáte někdo tip na prodejce minikiwi? Chtěa bych si koupit rostliny, ale mám strach aby mi kiwi plodilo. Jaké máte zkušenosti s kiwi ze zásilkovýh obchodů typu Starkl, Kruh atd. děkuji
Jak pěstovat hořcový stromek a jahodový stromek, 14.2.2013
Dobrý den, pořídila jsem si hořcový stromek a jahodový stromek. Jsou oba asi 40 cm velký, slabý,řekla bych skoro na chcípnutí :-(...Jak se o tyto rostliny starat aby zesílily a vyrostly z nich pěkné rostliny?
Zkušenosti s fíkovníkem, 6.2.2013
Dobrý den, máte prosím někdo zkušenosti s Fíkovníky ze zahradnictví Kruh? Za jak dlouho se mohu těšit na plody, pokud tedy vůbec nějaké budou? Rostlina je velká asi 20 cm.
Hořcový stromek,Vavřín a Jahodový stomek, 4.2.2013
Dobrý den, máte prosím někdo zkušenost s pěstováním Vavřínu, Hořcového stromku a Jahodového stromku? Objednala jsem si tyto sazenice v Kruhu a přišli mi samozřejmě takové nijaké nerozvětvené rostliny velké asi 20cm... zkrátka vždy jen jeden proutek a... celý příspěvek >
Choroba angreštu, 21.5.2007
Dobrý den, taky mám tento problém, angrešty mám letos druhým rokem, jsou úplně obsypané plodama. Jsem z toho dost nešťěstná vypadá to, že nezbyde jediný. Poraďte prosím jak stromek ošetřit aby se ještě aspoň část plodů zachránila, ty plesnivé... celý příspěvek >
mšice, 11.5.2007
Dobrý den, mohl byste mi někdo poradit jak zlikvidovat mšice? Prosím o jakoukoliv radu, statečně mi likvidu jí angrešt i hrušku a jabloně. jaký mám na ně použít chemický nebo jiný způsob? Mockrát díky za odpověď Vlaďka
Angrešt, 6.5.2007
No tak to jste mě moc nepotěšili. A nevíte někdo jak je zlikvidovat? Nějaký postřik či co, i když teď když už to má malý plody se to asi stříkat nedá, že jo?
Angrešt, 5.5.2007
Dobrý den, mohl byste mi někdo napsat zda je normální, že mám jeden stromeček angreštu přímo obsypaný mravenci? A jsou takový oblepený listy. Hned vedle něj mám ještě další 4 stromečky a na nich není mravenec žádný. Ostatní stromky jsou úplně... celý příspěvek >
vrba, 3.4.2007
Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda mohu vypěstovat okrasnou vrbu z uřízlé větvičky? Moc díky Vladka
pěstování kiwi v jižních čechách, 1.4.2007
Dobrý den, poradí mi někdo zda je možné pěstovat kiwi (a jaký druh) v jižních čechách (České Budějovice)? Moc díky za odpověďi Vlaďka
Klíčení semínek jahod, 1.4.2007
je to pravda, taky jsem si minulý rok koupila měsíční jahody, a klíčili strašně dlouho. Když jsem je sázela do záhonu byly to jen tenké nitky, ale krásně se chytnou a potom mi i dost rychle rostli a plodily mi téměř až do zimy. Teď už je na nich zase... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika