Příspěvky uživatele - hanaper

Prunus triloba - mandloň trojlaločná, 10.6.2004
Mám stromek mandloně trojlaločné, letos nádherně vykvetl, ale po odkvětu se téměř neobjevily listy a pokud na některých větvičkách vyrostly, byly svěšené a brzy uschly. Viditelného škůdce jsem neobjevila. Je možné, že je to letošním chladným počasím... celý příspěvek >
červená spála, 3.3.2004
Přidám jednu svou zkušenost. Někde jsem to kdysi četla a nyní to občas použiji. Objevím-li na cibuli příznaky červené spály, vyjmu ji ze zeminy, oloupám slupku a dám na pár hodin do slabého roztoku hypermanganu.Mohu říci, že cibule, která do té doby... celý příspěvek >
Skalník, 3.12.2003
Nevím, jestli plody skalníku jsou jedovaté nebo ne. Jen jsem chěla upozornit, že například bobule lýkovce jedovaté pro lidi jsou a ptáci si na nich pochutnávají. Takže bych to raději do souvislosti dedávala.
jak pěstovat Caragonu spinosa?, 2.6.2003
Neradujte se, nejsem ta, která vám poradí. Sama váhám při koupi bonsae s tímto jménem a marně ¨sháním informace v odborné literatuře. Máte-li již nějaké zkušenosti,prosím,ozvěte se a podělte se o ně. Děkuji.
Avokádo, 20.5.2003
Čekala jsem, jestli vám někdo poradí. Nikdo se neozval, takže vám napíši, co jsem se dočetla v literatuře. Pecku nerozlupujte, rostlina bude růst sama. Není náročná, pouze se nesmí přelít, jinak je jí dobře hlavně na světlém místě. Já ji mám na okně,... celý příspěvek >
Kamelie, 7.3.2003
Kamelie nesnáší suché, teplé prostředí. Aby kvetly, potřebují nižžší teploty. Mám kamélii již mnoho let, přezimuje v místnosti, kde je přes zimu kolem deseti stupňů C. Pravidelně kvete a dobře prospívá. V létě je v této místnosti hodně světla i... celý příspěvek >
phaleonopsis - orchidej, 24.2.2003
Prosím o radu: na spodní straně listu phaleonopsisu se mi již delší dobu dělají jakoby medové kapičky. Dosud to nemá vliv ani na růst, ani na kvetení. Po osprchování se to na okamžik zlepšilo, ale zase se to po nějaké době objevilo znovu. Na pohled... celý příspěvek >
Dosna - web pelargonie, 23.10.2002
Pane Hejduk, ráda bych se také dozvěděla něco o pěstování kany. Bohužel jsem se na vaší webové stránce nedokázala správně orientovat. Pomůžete mi? Děkuji předem.
rebčík královský, 17.9.2002
Řebčík královský prodávají obchody OBI, Baumax právě v této době. Objednat ho lze i na zásilkovou službu na adrese www.lukon-glads.cz.
Begonie - plíseň, 17.6.2002
Prosím o radu, jaký druh postřiku mám použít na begonie královské, na které se mi vytvořila šedá plíseň. Děkuji.
Narcisy, 29.5.2002
Vážený pane Hejduku, n a Vaší webové stránce jsme četla o rozmnožování narcisů. Ráda bych se zeptala, proč mi tak málo kvetou. Na rozdíl od tupliánů se mohou nechávat v zemi delší dobu, aby tvořily větší trsy, ale kvetou mi velice málo. I ty druhy,... celý příspěvek >
Cykas - dotaz na pěstování, 27.5.2002
Prosím o radu, jak pěstovat cykas. Máme ho již druhý rok, první rok rostl poměrně dobře, jen při větším zalití kroutil konečky listů nahoru. Po omezení zálivky to již nedělal, ale po přesazení mu vymizela ta typická tmavě zelená barva, zesvětlel až... celý příspěvek >
Růže z Jericha, 22.5.2002
Růži z Jericha znám pod názvem Zimolez, ale taky Lonicera. Je opadavý, nenáročný na půdu a rychle roste.
Popínavka na lodžii, 22.5.2002
Kdybych mohla radit,navrhla bych Vám Wistarii. Má nádherné květy (mně se nejvíc líbí modrá, ale existují i bílé barvy). Prodávají se v obchodních centrech OBI a Baumax již poměrně vzrostlé a na jihozápadní stěnu se hodí.
NÍZKÝ PLŮTEK K BAZÉNU, 15.5.2002
Hezký plůtek jsem viděla z buxusu (zimostrázu), který se dá stříhat do určité výše a je stálezelený.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika