Příspěvky uživatele - anjin

Škůdci na česneku, 21.6.2009
Všem Vám moc děkuji za pomoc a rady. Vyzkoušíme a uvidíme, co to s těma potvorama udělá . Marek
Škůdci na česneku, 15.6.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám dotaz týkající se škůdců, kteří se nám objevili na česneku. Poradíte nám někdo, o jakého škůdce by se mohlo jednat a jak se ho zbavit, než nás připraví o veškerý česnek? Díky Marek S.
Hvězdník, 1.8.2008 Obsahuje fotku
no, tak jak vidím, tak stejné zkušenosti se zakoupenými cibulemi mám i já. červená spála je na hvězdníky (hippeastrum) mor. ještě se mi nepodařilo zachránit cibuli, která byla zasažena. naopak, přišel jsem díky zavlečené červené spále o velkou část... celý příspěvek >
okrasný česnek, 1.8.2008
Dobrý den všem zahradníkům i zahrádkářům. Mám dotaz: na zahradě jsem před dvěma lety vysadil okrasný česnek Allium aflatunense - Purple Sensation. První rok jich kvetlo pět, letos již jen jeden. Obávám se, že zbylé byly přes zimu sežrány. Podařilo... celý příspěvek >
Liliochvostec (Eremurus robustus), 24.4.2007
Dobrý den všem. Chci se zeptat, jestli někdo z vás nemá zkušenosti s touto rostlinou. Dá se množit ze semen, nebo jen z hlíz? Předem díky za odpověď.
Cephalaria gigantea - hlavatka obrovská/hlaváč obrovský, 14.4.2007
Dobrý den, u známých v anglii jsem na zahradě viděl tuto zajímavou trvalku. Chtěl jsem se zeptat, jestli někdo máte zkušenosti s jejím pěstováním. Nevíte někdo, kde se dá sehnat? Předem díky za odpověď
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika