Příspěvky uživatele - juras13

Co to je za Kaktus?, 29.6.2013 Obsahuje fotku
Zdravím. Chtěl jsem se vás zeptat.Koupil jsem si Kaktus za 50Kč ale nevím co to je za kaktus a jak se o něho starat. Mohly by jste mi poradit? Děkuji předem.
Černí mravenci na jabloni, 10.6.2013
Tak jak jak na ty mravence? Kmínek natiram tím chemostopem, ale jestly mám mšice na stromě, tak jestly mravenci likvidujou mšice a nebo mravenci rozmnožujou mšice? Nevím co mám s těma mravencema dělat, snad mi mravenci nenapadnou i... celý příspěvek >
Černí mravenci na jabloni, 10.6.2013
Zdravím všechny. Chtěl jsem se zeptat, na malé jablůňce mi se tam vcyskytujou černí mravenci. Mám strach že mravenci mi tam nanosí mšice. Jak se mám zbavit mravenců na jabloni, aby mi na strom nechodily? Nebo Mravenci ničí mšice?
Kanadské borůvky -- Množení, 21.5.2013
Zdravím všechny. Strejda má Kanadské Borůvky na zahradě a krástně plodí,. Chtěl jsem se zeptat. Jak se rozmnožuje Kanadská Borůvka? Prosil bych o nějaký podrobnej návod, jsem začatečník a tak rád bych si od něho donesl ustřihnutej z jeho stromku... celý příspěvek >
Ptačí zob, 8.8.2011
Dobrý den. A kdy můžu očekavat že se mi to ujme? Já se vtom moc nevyznám a tak to skouším stím aktivatorem růstu, ale nevím kdy můžu očekavat nějakéj vysledek. Předem děkuji za odpovědi.
Ptačí zob, 26.6.2011
Dobrý den. Chtěl jsem vás poprosit o radu. Soused má živý plot z ptačiho zobu, a jak začal střihat živý plot tak jsem si vzal čerstvé výhony a hned jsem je po deseti kusech dál do kyble s vodou. Tak jsem se vás chtěl zeptat jak se to rozmnožuje a... celý příspěvek >
Postřik, 1.6.2011
Já bych to udělál takhle. Nejprve bych otrhal ty napadané listy a skroucené listy a tam kde je mnoho mšic.Pak bych důkladně omyl hadicí s vodou ten stromek kde jsme zbavyl napadaného listí a skroucených listí a pak bych postřikal tím připravkem... celý příspěvek >
Postřik, 31.5.2011
Já na postřik Jabloně jsem použil prostředek Pirimor. Je Toxický a pomáhá to na všechno i na růže broskvoně rajčat a podobně, ale hlavně není to zavadné! Vyhubí to: Mšice slívová, Mšice na paprice, Mšice švestková, Mšice třešňová a vyšňová, mšice... celý příspěvek >
Jak na Rouby?, 28.4.2011
Objednal jsem si knihu Štěpování od autorů Bílek, Hanuš -  jak mi doporučil ten pán ze Slovenským přizvukem. Ale už častečně jsem to pochopil. Člověk se učí celej život a počitám že nic těžkého to není, tak bych se to mněl naučit i... celý příspěvek >
Jak na Rouby?, 27.4.2011
Pochopil jsem to video, mněl by tzo bejt letošní vyhon a u jabloně asi v červené barvě ale né už zadřevěnělé.
Jak na Rouby?, 27.4.2011
A dá se někde na internetu stáhnout ta roubovací příručka nebo manuál s obrázky? Roubovaní bych uměl, ale mám chaos v těch roubech. Nějakou přiručku a návod z obrázky ohledně těch roubů bych rád přivítal.
Jak na Rouby?, 27.4.2011
Zdravím všechny zahradkáře tady na servru. Mám menší dotaz.Jsem začatečník a nikdy jsem nerouboval. Jak to je s těma roubama?Jak je mám střihat aby pak ty Rouby rostly a plodily? Třeba Jabloň,Když chci si naroubovat jabloň tak jak ten roub vybírat... celý příspěvek >
Rubín a řez, 23.4.2011
Tak že, už to mám nechát tak a nic už nestřihat? A třeba po 3 rokách nebo po 4rokách se pak uvydí jak stromek bude rostnout do výšky a pak opatrně sestřihnout boční větvičky. Tak že už to mám nechat takl a už do toho nevrtat.
Rubín a řez, 22.4.2011
Tak tu špičku jsem skratil ještě o dva očka a zamaznul jsem ji hlinou.To snad už by mnělo bejt dobré. Teď ještě počkám na reakci těch bočních větví, ale snad už by to mnělo bejt dobrý. Nechtěl bych s toho stromku udělat mrzáčka.
Rubín a řez, 22.4.2011 Obsahuje fotku
Fotka3
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika