Příspěvky uživatele - OpiceOpi

Okrasný záhon, 19.2.2024
Ahoj/dobrý den, kolem vjezdu k domu mám 10m záhonek o šířce cca 90 cm. Z druhé strany jej ohraničuje drátěný plot porostlý břečťanem. Chci jej osadit, ale nějak nevím čím. Buď okrasný záhon, líbily by se mi nějaké 3-4 vzrostlejší stromy (kmen a... celý příspěvek >
Je možné ještě přesadit jostu?, 4.5.2023
Děkuji moc za odpověď!
Je možné ještě přesadit jostu?, 4.5.2023
Mohu ještě přesadit keře josty vysoké necelý metr? Jsou už olistěné a kvetou. Děkuji za váš názor či zkušenost. O.
Otvírání skleníku, když mrzne, 27.2.2023
Lidý, zkusím něco v tomto směru vymyslet, děkuji moc! Jinak pro ostatní: Co bych ve skleníku v mrazu dělala? Třeba bych se tam šla ohřát, ne? Když jsem na zahradě a plánuju co kam. Ale teď vážně: mám tam letos dost nádobovek, které tam zimuju... celý příspěvek >
Kapková závlaha do skleníku, 19.2.2023
Rubene, nemohla bych vás poprosit o fotku, jak máte zavlažování ve skleníku vyřešené? Nad něčím takovým zrovna uvažuju, ale vidět to by mi hodně pomohlo. Děkuji! O.
Otvírání skleníku, když mrzne, 19.2.2023
Pěkný den, mám nově skleník od firmy Limes (Hobby) s pojezdovými dveřmi. V zimě jsem byla překvapená, že když mrzlo, s dveřmi nešlo naprosto pohnout. Nahoře se do jejich pojezdové dráhy dostane voda, která tam zmrzne, takže když mám dveře... celý příspěvek >
Ulička ve skleníku, 19.2.2023
Souhlasím! Také mám tuto zkušenost a fungovalo to pěkně. Stejně tak dřevěná deska, jak popisuje jeden z diskutujících níže. A ještě mám vyzkoušeno jedno řešení, které vydrží rok a je taky úplně v pohodě, a sice pevný karton z krabice. Když zalévám,... celý příspěvek >
Réva ve skleníku: zkušenosti, 19.2.2023
Pěkné odpoledne, ráda bych se zeptala těch, kdo pěstují révu ve skleníku, na jejich praktické zkušenosti. Zvažuji tuto možnost, ale není mi jasné hned několik věcí. Např. Skleník bude určitě potřeba maximálně větrat, četla jsem tu ve fóru, že pán... celý příspěvek >
Co dát pod rám skleníku, aby nezrezivěl?, 9.2.2022 Obsahuje fotku
Všem moc děkuji za rady! Bohužel ani jedno z toho nebylo v mých silách. Nakonec tedy skleník stojí na podkladovém rámu a ten na trávě - respektive některé jeho části, protože pozemek není rovný, ale mírně svažitý. Každopádně to celé vyřešeno... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika