Příspěvky uživatele - Yukatee

Jak uchránit papriky před mravenci/mšicemi, 7.6.2021
Ahoj, nemá někdo prosím zkušenost jak vyhnat mravence ze skleníku? Neustále mi lezou na papriky a pasou si na nich mšice. Vyzkoušel jsem už formitox - tomu se vyhýbají jak čert kříži, pak kávovou sedlinu a nebo celer posypany solí a skořicí...... celý příspěvek >
Nemocná rajčata?, 14.5.2021
No to by mohlo být přesně ono... toto je rostlina blízko sklu. Mám tam rostliny ve dvou řadach a ty co jsou u uličky jsou bez příznaků
Nemocná rajčata?, 12.5.2021 Obsahuje fotku
Dobrý den,  prosím o radu, rajčata nevypadají moc dobře. Od spodních listů jim žloutnou listy od krajů. Mohl by mi prosím někdo pomoc odhalit příčinu? jsou zasazené pouze v rozloženém koňském hnoji (cca 10 let) je z něj pouze krásná černá... celý příspěvek >
Povýsadbový řez, 13.11.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím vás, šlo by u tohoto stromku založit korunu výš než se tedka rozvětvuje? Ideálně v místě nahoře, kde je těch pár malých větviček na terminálu?  Děkuji.
Fikovnik - poskozene listy, 12.8.2020
Ten muj fikovnik by mel byt black mission (uvadi zahradnictvi Spomysl). Bydlim u Liberce v cca 420mnm. Myslim ze na volno by se mu moc v zime nelibilo... V soucasnosti dokoncuju sklenik, ktery budu temperovat a tam ho chci na volno vysadit. Listy ma... celý příspěvek >
Fikovnik - poskozene listy, 12.8.2020 Obsahuje fotku
Dobry den, Prosim o radu co delat s fikovnikem. Koupil jsem ho brzo z jara a byl do kvetna doma. Pote co bylo v noci dost teplo, tak jsem ho vystrcil ven. Po nejakem case jsem pozoroval poskozeni listu viz obrazek. Nevedel by nekdo prosim co to... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika