Příspěvky uživatele - AndrejZA

Skvrny na cerstvo kupenych sadeniciach, 3.7.2020 Obsahuje fotku
Dobry den, nechal som stromcekom cas a tesim sa, ze sa nepotvrdili moje obavy, naopak, za tu dobu krasne prirastaju a zda sa, ze sa rozbehli. Krasen ma asi naozaj v genoch trochu cervenkave sfarbenie listov. Je to modra odroda a ked som videl na nete... celý příspěvek >
Zapestovanie stepenej hrusky - ako dalej?, 29.6.2020 Obsahuje fotku
Dakujem, skusil som to dnes poobede podla Vasho navodu a kazdy letorast som vyviazal o osobitnu palicku. Aspon sa oba vyhonky mozu rozlozit do priestoru. Vdakabohu, ze ste ma takto nakopli, lebo som nad niecim takym aj uvazoval, ale nevedel som sa k... celý příspěvek >
Skvrny na cerstvo kupenych sadeniciach, 19.6.2020
Cize radili by ste mi pockat si, ako sa bude sadenicka spravat? Predpokladam, ze az zacne mat po presadeni prve prirastky, potom by som mohol byt mudrejsi. Ak budu mat normalnu farbu, tak sa obavy z virozy nepotvrdili, ale ak sa casom aj tie sfarbia... celý příspěvek >
Zapestovanie stepenej hrusky - ako dalej?, 18.6.2020 Obsahuje fotku
Este vkladam aj dalsie obrazky tejto hrusky. (Pri pisani toho prveho prispevku som sa zabudol prihlasit, tak sa mi nedali vlozit daôlsie fotky) 
Skvrny na cerstvo kupenych sadeniciach, 16.6.2020 Obsahuje fotku
Chcel by som sa este vratit k povodnej otazke tejto diskusie, a to cervene flaky na listoch. Cca dva tyzdne po vysadeni vidno, ze stromceky su pekne ujate, no na jednom zvlastne sfarbenie listov nezmizlo, skor naopak,  spodne listy sa nim... celý příspěvek >
Skvrny na cerstvo kupenych sadeniciach, 11.6.2020
Velmi pekne Vam dakujem za odpoved. Pre mna ako zaciatocnika v pestovani vinica su vase rady velmi cenne a musim povedat, ze vela uzitocnych poznatkov som nasiel aj v dalsich diskusiach na tomto fore. Predsa len mam este jednu otazku. V roznych... celý příspěvek >
Skvrny na cerstvo kupenych sadeniciach, 6.6.2020
Ano, priblizne tak to zamyslam urobit, aj kamarat mi radil, aby som si radsej namnozil korene a vysadil v rozostupoch 1,5-2 m nez tahat vinic pozdlz plota z jedneho korena. Preto si chcem zalozit taky kvazi mini-vinohrad popri dome, ktory budem moct... celý příspěvek >
Skvrny na cerstvo kupenych sadeniciach, 3.6.2020
Dakujem za Vasu odpoved, som teraz pokojnejsi. Preventivne som ich predsa len striekol proti hubam. S pestovanim vinica nemam doteraz vela skusenosti, mozno casom ziskam oko, aby som sam vedel co, kedy urobit aj podla spravania sa stromcekov. Zatial... celý příspěvek >
Skvrny na cerstvo kupenych sadeniciach, 1.6.2020 Obsahuje fotku
Dobry den, chcel by som poprosit o radu. Pred tromi dnami som si kupil dve kontajnerovane sadenice vinica u renomovaneho predajcu. Boli dost drahe, ale s manzelkou sme sa dohodli, ze to bude moj narodeninovy darcek. Odrody su deklarovane ako... celý příspěvek >
Spring Crest, 5.5.2020 Obsahuje fotku
No to je velka skoda, ked taky pekny stromcek pride o urodu. Ja som tu na fore novy a pisem sem kvoli tomu, ze by som potreboval radu od skusenejsich pestovatelov prave s broskynkou springcrest. Dnes som robil taku prebierku plodov na asi trojrocnom... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika