Příspěvky uživatele - Pear Man

Vaše zkušenosti - subtropické zahradnictví Kruh u Jilemnice, 22.4.2020
Já jsem tam byl osobně. Koupil jsem bílý rybíz, který ale byl nakonec červený, dále černý rybíz, který strašně trpěl na padlí, tak jsem ho stejně musel zničit. A pak jsem ještě sháněl zimolez kamč., doporučili mi Duet, který má však hořkokyselé... celý příspěvek >
Odrůdy ořešáku, 22.3.2020
Máte někdo zkušenosti s odrůdou červenoplodého ořešáku Kardinál? Zajímalo by mě hlavně zda je chuťově podobně lahodný jako Sychrov. Ten u nás ale dost omrzá, proto hledám odolnější odrůdu.
A je po meruňkách, 15.3.2020
Prosím o radu v jaké fázi pupenu z tohoto grafu se má použít první postřik proti moniliovému úžehu? Mám asi 3 roky zasazenou meruňku Bergeron, která má spoustu květních pupenů.
Mandloň, 12.3.2020
Díky. No já tu 1 samosprašnou mandloň na semenáči asi ještě pár let vysazovat nebudu, protože ji chci zasadit až po skácení stromu a vykopání pařezu staré nemocné jabloňě Malinové Hornokrajské (která nikdy nevynechala úrodu a tak se v posledních... celý příspěvek >
Vyhnívání stromu, 12.3.2020
Snad nebude nikomu vadit, když zde skopíruji text ze svého příspěvku v tématu Díra v jabloni, protože si myslím, že se sem tyto moje skušenosti ještě hodí o něco více, než tam. Příště přidám i fotky částí toho asi 90 let starého ořešáku. Podle... celý příspěvek >
Mandloň, 10.3.2020
Díky za rychlou odpověď. Píšu sem až teď proto, že jsem váhal, zda si tuto mandloň vůbec koupit. Mám ještě jednu otázku, v zahradnictví Jukka ji prodavají na broskvoňové podnoži Rakonievická. U nás je podloží vápenec a občas i trochu s pískem. Nevadí... celý příspěvek >
Díra v jabloni, 10.3.2020
Podle mého názoru nemůže žádná dutina stromu vyschnout za 1 den, a navíc, ten strom může být dutý až od spodu a z půdy může prorůstat houba nasáklá vodou až několika metrů uvnitř stromu i do zdánlivě zdravého dřeva a strom je díky míze pořád vlhký,... celý příspěvek >
Mandloň, 13.12.2019
Prosím o radu. Uvažuji, nad koupí mandloně Texas, většina stránek uvádí, že je částečně samosprašná, ale zahr. Jukka, že je samosprašná, a zahr. Spomyšl zase cizosprašná. Jak to tedy je ve skutečnosti? A jakou mají plodnost ty částečně samosprašné... celý příspěvek >
Sissy, 13.12.2019
Jakou má tato hruška chuť v porovnání s Williamsovou? Jaroslav
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika