Příspěvky uživatele - v.e.

Podzimní postřik mědí, 22.11.2022
Zrovna jsem se na to chtel zeptat, takze letos to asi nebude, protoze moje broskve drzely listy az do chvile kdy bylo -2 (pres noc). Jeste ted na nich neco je (zelene), coz bych asi mohl otrhat, ale uz ma byt tak 5-6, takze az na jare..  VE
Rez previsle moruse, 21.10.2022
Dobry den, mam previslou morusi, kterou puvodne rezali zahradnici co ji zasadili. Letos bych si ji ale chtel orezat sam, tak bych rad kdyby mi nekdo mohl poradit. Napr. - kdy rezat (ted, nebo az opadne listi?) - jak moc rezat (jak silne... celý příspěvek >
Stare listove hnojivo, 1.7.2022
Jo, take si myslim.. I kdyz jsem si na 99% jistej ze je to listove hnojivo, a to 1% je postrik na revove padli (coz po tomto tydnu destu taky mozna neuskodi). 
Stare listove hnojivo, 1.7.2022
Pred cca rokem jsem si namichal listove hnojivo na revu (znacku si uz nepamatuji), ktere jsem ale cele nepouzil, zustalo mi asi pet litru v plastovem kandaku. Myslite, ze jde letos pouzit, nebo se ho radeji zbavit? (moc se mi ho nechce lit do... celý příspěvek >
Broskev po kaderavosti - rezat nebo ne?, 1.7.2022
No, mam to tam jen par mesicu, predtim jsem mel u svestky kuru, a myslim ze ji moc nesvedcila (kyselost). Trava u par dalsich stromu take ne, takze zkousim stepku. Tak uvidime.
Broskev po kaderavosti - rezat nebo ne?, 21.6.2022
Letos mi jednu broskev (ktera obecne vypada, ze je nachylnejsi ke kaderavosti) docela kaderavost dostala.  A tak se ted rozhoduji, zda vubec delat letni rez, protoze v podstate krome noveho rustu na broskvi neni nic zelene. Je mozne, ze to... celý příspěvek >
Padli na muchovniku, 19.6.2022
Dobry den, tak nam letos vsechny (mame jich 6) muchovniky po cele zahrade chytli padli. Vypada to docela na nic, tak bych to asi postrikal, ale nevim cim? Mate nekdo dobrou zkusenost s necim? VE
Kapkova zavlaha - jak dlouho zavlazovat?, 30.5.2022
Dobry den, mame na zahrade kapku, jednak na dve okrasne plochy, a take na zahonky. Chtel bych se zeptat, jak se da nejak spocitat, jak dlouho by kapka mela bezet, aby zavlazila dobre? Bylo mi receno, ze je lepsi, aby bezela mene casto ale... celý příspěvek >
Reva pergola - co rezat?, 11.5.2022 Obsahuje fotku
Dobry den, snazim se k pergole vypestovat nejakou stolni revu, a celkem zatim (zaklepat na drevo) mi roste Nero, po dvou letech je pekne tri metry (byl vetsi, ale vrsek umrzl). Mam ale ted dilema. Jednak u vrcholu, kde jsem nechal dva... celý příspěvek >
Tah/rez na pergolu, 11.4.2021
Dobry den, davam revu k pergole, a chtel bych se zeptat, jak ji rezat.  Pergola je umistena na terase, ktera je ja JV strane jeste cca 70-100cm nad urovni zeme. Na teto strane bude take na pergole zabradli. Idealni konecny stav je za... celý příspěvek >
Rotovator do jilove pudy, 5.1.2021
Dekuji za odpoved, podivam se teda na ty Vari ci Agzat. Re dodrzovani ci ne zakladnich principu. To slo ponekud tezko, protoze: - pozemek je hodne svazity (rozdil cca 20m mezi hornim a dolnim koncem, na cca 50m delky). - na dolni casti... celý příspěvek >
Rotovator do jilove pudy, 4.1.2021
Dobry den, Mame pozemek, kde je cast (bohuzel tak, kde je zahradka), hodne jilovita. Dva roky jsem zahradky zkousel zlepsit rycem + zahradni substrat ci hnojivo, ale je to nic moc, hlavne na to, nakolik usili do toho clovek vrazi. Zvazovali... celý příspěvek >
Mlada merunka s drevokaznou houbou, 9.2.2020
Dobry den, mam na zahrade relativne mladou merunku (koupenou uz jako vzrostlejsi strom), ale vypada to, alespon pro mne, neznalce, ze ma nejaky problem. Na strome je drevokazna houba (myslim, ze by to mohla byt klanolistka obecna), coz ale... celý příspěvek >
Jaka reva?, 2.12.2019
Dobry den, Chci si na zahrade nasadit par hlav revy, a tak bych se rad zeptal co doporucujete pri mych moznostech/pozadavcich. Stanoviste: - jizni svah (220mnm), tezsi, spise jilovita puda na vapnitem podkladu (myslim, ze ricni... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika