Příspěvky uživatele - yakkuza

"Poloautomatické" zavlažování zeleniny ze sudu, 3.2.2020 Obsahuje fotku
zdravím, ja sa tento rok tiež chystám robiť zavlažovanie skleníka samospádom, ale plnoautomatické. Mám víziu ako to urobiť. už som si objednal aj nejaké komponenty a nemôžem sa dočkať keď príde čas aby som to išiel robiť. Prívod vody do skleníka bude... celý příspěvek >
Vrúble / rouby, 9.1.2020
no prave, par vrublov na jeden strom. Ked sa chytia 2-3 budem rád. :)
Vrúble / rouby, 8.1.2020
Ahojte, som začínajúci záhradkár a chcel by som sa povenovať téme vrúbľovania. Mám na záhrade dve slivky (bystričky), odhadujem tak 25 ročné. Pozemok sme kúpili pred 4 rokmi a zatiaľ som s úrodou spokojný, časť ide na zaváranie a jedenie a časť... celý příspěvek >
Slimaky / slizniaky v komposte, 14.11.2019
ahojte. Tento rok som začal aktívnejšie záhradkárčiť a teda som si založil aj kompost. Ako som do neho pridával počas sezóny suroviny, videl som tam pomerne často prítomnosť slizniakov a to veľa. Mám teraz obavy, keď kompost dozreje a na budúci rok... celý příspěvek >
Zalievanie v skleníku - kvapková závlaha, 5.11.2019
jasné, beriem na vedomie, s tými riasami máte pravdu. Nakoniec to idem celé urobiť z 1/2" hadice do ktorej len zakomponujem T odbočky a na každé rameno pôjde regulovateľná nízkotlaková tryska, rameno vždy ukončené záslepkou. IBC zdvihnem cca 0,5m nad... celý příspěvek >
Zalievanie v skleníku - kvapková závlaha, 4.11.2019
paráda. A vieš mi sem pripojiť link na takú závlahu? Ak si ju nekupoval na internete tak aspoň ničo podobné, aby som mal inšpiráciu. 
Zalievanie v skleníku - kvapková závlaha, 31.10.2019
ahojte a dobrý deň. Nakoľko je obdobie, kedy toho na záhradách až toľko nerobíme, v hlave mi už lieta príprava na budúcu sezónu. Mám skleník, v ktorom pestujem prevažne plodovú zeleninu, preto dávam túto tému sem.  Chcel by som si v skleníku... celý příspěvek >
Vysev paprik, 29.10.2019
poprosím testerov z minulého roka, či je to s ponorením a plávaním semienok pravda. Naozaj tie, ktoré plávajú na hladine majú žiadnu, resp. menšiu klíčivosť ako tie čo sa ihneď ponoria?
Rajčata pro rok 2020, 22.10.2019
veľmi pekne ďakujem za vysvetlenie. Máš to urobené parádne. Neskôr som si prečítal aj iné príspevky, kde som to parenisko už videl. Ja som sa skôr chcel zamerať na to parenisko čo budeš mať doma pri okne a že ako to ideš vyriešiť aby bolo osvetlené... celý příspěvek >
Rajčata pro rok 2020, 21.10.2019
Ahojte. Vladimir, ak by sa dalo prosím o obrázok ako to budeš mať vyriešené s tým pareniskom. Tiež by som chcel tento rok urobiť nejaké pokusy. Minulý rok som kúpil lampu na prisvetlovanie, ale len také fialové z Ali, neviem, či to je dostatočné. Mám... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika