Příspěvky uživatele - misssssk

Postreky aplikacia, 10.3.2021
Ahojte, rok presiel a predpokladam ze bude aj daka uroda, stromy pekne podrastly.  Na stromy som nasadil Draveho roztoca a striekal to CONTROLPHYT Cu  A co dalej Prosim viete mi poradit aku kombinaciu robit BIO... celý příspěvek >
Merac tlaku - komprese, 20.1.2021 Obsahuje fotku
Ahojte mate niekto zkusenosti s meranim komprese na kosackach, pilach, ? ake hodnoty maju byt?  Obiednal som si merac a chcem ho odskusat. Ma byt kosacka tepla studena treba premazat valec olejom?Treba demontovat vzduchovy filter,... celý příspěvek >
Vyber domacej palenice, 8.10.2020
Kaslat na domacu palenicu, racej si to odneste vypalit do or. palenice.. budete mat o nieco kvalitnejsi, bezpecnejsiu palenku a bude jej aj viacej... a usetreny cas venujte inde... ako venovat tisice za aparaturu.
Jak nabrousit pilový kotouč ke křovinořezu, 9.8.2020
ahoj, ja to brusim pilnikom priebezne, stale musite rovnak potiahnut kazdu starnu od najviac poskodeneho zubu, napr3x alebo 6x podla toho kolko date jeden zub musite dat na tolko x ppretiahnut aj dobry zub. pilnik na retaze. ak neviete uhol kupte si... celý příspěvek >
Jakou sekáčku?, 7.7.2020 Obsahuje fotku
ahoj, ja som po dlhom vyberani kosacky nakoniec kupil AL-KO Premium 520 SP-H za 405e s olejom aj na vymenu. cena super bo som kupoval 2 jedna pre kamarata predaca super len tam nalial okolo 0,6l oleja a ma ist len 0,4l pre novy motor kde ide... celý příspěvek >
Benzinove cerpadlo na vodu, 24.4.2020
Zdravim, zhanam spolahlive cerpadlo na cerpanie vody s potoku do 100l nadrze a nasledne ju preveziem na zavlahu na pozemok. Viete mi dake doporucit spolahlive? Pokukujem po DOLMAR MP-245.4 Z. Viem ho mat za 260e je lahke ale ma len 110l... celý příspěvek >
Co to je?, 30.1.2020 Obsahuje fotku
Konare-marhula- puciky. od kamarata som dostal takyto strom, je chory?preco su puciky tak naliate? Korene- slivka - co je je ta hluza pri korenoch? kupil som to vo skolke, povedane mi bolo ze to mam len odsrihnut, ak som to urobil, nebol to... celý příspěvek >
Zázvor a jeho pěstování, 23.1.2020
Dobry den, mate niekto nove skusenosti? chcel by som ho pestovat.  DAKUJEM
Hotel pre hmyz, 18.1.2020
A srne sa tam mozu tiez nastahovat, to by som nerad...??? Ak by som zobral kus metrovice. o dakom vecom priemre a do neho ponavrtaval diery malo by to daky ucinik?
Hotel pre hmyz, 18.1.2020
Ahojte.  Zalozil som si ovocny sad. 40stromov pre rodinu  Mate skusenosti s hotel pre hmyz, na internete je toho vela. ale osobne skusenosti ma zaujimaju.  Ci mi to pomoze pri pestovani bio. ak nechcem vela striekat... celý příspěvek >
Postreky aplikacia, 18.1.2020
Dakujem kazdemu za nazor. Pouzit 4 postreky a mat urodu je lepsie ako s obchodu kde su na jablku 21postrekov. Niekedy menej je viac.  Rozmyslal som aj nad hotel pre hmyz. Nebude to kotraproduktivne, nenastahuje sa mi taj onen... celý příspěvek >
Postreky aplikacia, 17.1.2020
som s vychodneho slovenska. Vranov nad toplopu. dedin sacurov  Nadmorská výška 129 m n. m.  sromceky su od Plantexu...   takze az tak skoro strihat? mame tu zvlastne pocasie mrzne a pada dazd a vsetko naprza na... celý příspěvek >
Postreky aplikacia, 17.1.2020 Obsahuje fotku
Ahojte, som amater ale ucim sa a nerad robim chyby a necham si rad poradit co a ako ak nieco neviem. vytvoril som si sad pre rodiinu. oddych... povodne som nechel striekat a mat bio. ale ak to tak citam tak to tak nepojde.. na jeseň/ na... celý příspěvek >
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 11.11.2019
Dakujem, tazkze ferbruar marec :D odrezky nastriihat teraz ci az potom?  Ja ze ak rastlini zakorenia tak ich dam do substratu s mykozou a budu tam az do jary.
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 10.11.2019
Dobry den. poprosil by som odpoved na otazku kedy to robit, kedy je najvhodnejsi cas? da sa to aj teraz v 11 mesiaci zohnat odrezky a na jar aby som to sadil? dakujem
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika