Příspěvky uživatele - Josef.n

Kanadské borůvky - pěstování, 3.12.2019
U borůvek pozor na hliník který se v kyselém substrátu uvolňuje a často bývá příčinou zániku rostliny. Většinou se prozradí v podobě hnědých fleků na listech.
Kanadské borůvky - pěstování, 3.12.2019 Obsahuje fotku
Musím ještě dodat, že dnešní odrůdy mohou být opravdu výjimečně chutné a to hlavně muchovník lamarckův a muchovnik klasnatý. Výhodou opravdu je, že rostou v jakékoliv zahradní půdě jako rybíz a dokonce díky svému rozsáhlému kořenovému systému snáší i... celý příspěvek >
Brahmi, 5.7.2019
Napadlo mě smáčet listy nějakým olejem.. ale abych tomu spíš neublížil.
Brahmi, 5.7.2019
Brahmi mi po několika měsících začla vadnout, a když jsem se do porostu podíval, tak se do všech stran rozlétly molice. Nechal jsem tedy rostlinu několik dní pod vodou, a už to vypadá dobře, ale nevím jakou použít prevenci. Léčivku si chemikáliemi... celý příspěvek >
Kuchyňské využití léčivých bylin, 5.7.2019
Bylinky slouží k dochucování, protože obsahují aromatické látky. Dává se cjich běžně špetka, protože jinak to prostě nejde. Myslím že to jsou většinou rostliny ze suchých oblastí, kde jim jakákoliv ztráta listů nebo větví škodí, proto si vytvořily... celý příspěvek >
Konopí, 5.7.2019 Obsahuje fotku
Dneska už se běžně prodávají ve specializovaných kamenných i internetových obchodech kromě konopných doplňků stravy i semínka legálních cbd léčebných odrůd. Ty jsou s obsahem thc do 0,3%. Mohou se tedy legálně pěstovat. Odrůd je mnoho typů, sejí se... celý příspěvek >
Sedmikráska plnokvětá, 4.7.2019
Okrasné sedmikrásky jsou choulostivé. Trochu odolnější mi přišly sedmikrásky s jednoduchým květem. Když jsou květy červené, nebo růžové tak jsou do skalky pěkné i tak.
Okrasné konopí, 29.6.2019
Konopí se může zaset do půlky léta, bude z toho takový zákrsek. Ještě jsou rychle kvetoucí odrůdy vyšlechtěné z konopí planého rumištního, pocházejícího z chladných oblastí Ruska.
Okrasné konopí, 28.6.2019
Taky stojí za zmínku vůně některých odrůd. Ta může být neuvěřitelně silná svěží ovocná, nebo i připomínající vůni borovicového háje díky terpenu pinenu. Jiné odrůdy zase mohou být až nepříjemné. Kéž by byly vyšlechtěny v čr legální verze odrůd jako... celý příspěvek >
Okrasné konopí, 28.6.2019
Tak to nevím co na to říct, každoročně obštrukce s orgánem. Takhle z toho máte pak na podzim aspoň materiál na mastičky nebo sušené listy do čaje na spaní. I když je opravdu menší výběr odrůd. Ale ono i obyčejné technické konopí, když se důsledně... celý příspěvek >
Okrasné konopí, 28.6.2019 Obsahuje fotku
Takže cbd Medic a další.. bohužel většina nejhezčích a nejzajímavějších odrůd překračuje povolenou hranici thc takže je u nás nesmíme pěstovat a pokud byste měli nad 5 rostlin tak je to trestné. Pořád se ale dá najít spousta zajímavých legálních cbd... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika