Příspěvky uživatele - fatter

Čím natrieť latky aby sa neskrúcali, 10.5.2022
Dakujem za odpovede. Upevnim tie laty na dvoch miestach o kovovy nosnik a to by mohlo stacit. K tejto teme sa este spytam, ci by nepomohlo pouzit ine drevo, napriklad sibirsky smrekovec alebo nieco ine. Vraj by to malo byt mechanicky stalejsie drevo
Čím natrieť latky aby sa neskrúcali, 9.5.2022
Ahojte, mam taku otazku na odbornikov. Robim maly plot v zahrade z drevenych smrekovych plotoviek 100x10x2cm. Cim tie laty mam natriet aby sa casom nedeformovali (neskrucali, neskracovali atd)? Parkrat sa mi stalo, ze napr tatransky profil zo smreku... celý příspěvek >
Ako strihat cyprusovec leylandsky, 9.5.2022
Ahojte, mam cca 3rocny cyprusovec a rastie ako z vody (ked som ho kupil, mal 200cm, teraz ma 700). Na moj vkus rastie az prilis rychlo, preto sa chcem spytat, ci ho smiem skratit cca o 1m (alebo menej?). Radsej aby bol husty a nie vysoky
Tuje a šišky, 11.9.2021
Predpokladam, ze tuja sa nesmie ani strihat, ked je to zivy organizmus.Mne keby niekto ostrihal prsty na nohach, tiez by sa mi to nepacilo.
Tuje a šišky, 8.9.2021
Ahojte, na tujach mam teraz male nove akoby šišky.Mam ich otrhat? Pomoze to napriklad aby boli tuje hustejsie?
Choroby rajcat, 4.9.2020 Obsahuje fotku
Ahojte, neviete co by mohlo byt tymto paradajkam?
Deschampsia a kostrava, 23.5.2020
Vycesal som a pomohlo to, su teraz pekne dakujem. No mam inu otazku: deschampsia aj kostrava maju teraz kopu metlin. Je treba metliny ostrihat? Alebo nechat tak. Nerad by som bol, keby mi kostrava casom rastla aj medzi paradajkami:)
Aky strom zasadit?, 12.4.2020
Lieska sa mi paci, len mi pripada viac krik ako strom..
Aky strom zasadit?, 12.4.2020
Ahojte, potreboval by som poradit typ listnateho stromu do zahrady k plotu. Jeho koruna by mala potom sluzit ako opticke tienenie. Kmen by mal mat cca 1 az 1,5m, vysoky cca 4-5m. Pripadne aby sa dal rezat, ak by rastol do velkych rozmerov..
Vertikutovat nebo vydržet?, 12.4.2020
Dobry den, vertikutaciu uz mozte urobit. Poda by mala mat aspon 15 stupnov, takze travnik sa uz zacal ozivovat. Dolezite je mu dat uvodnu vyzivu, hnojenie aby rastol, to je treba spravit este v marci, a az potom ked sa otepli, prerezavat. Inak uplne... celý příspěvek >
Deschampsia a kostrava, 27.3.2020 Obsahuje fotku
Ahojte, mam deschampsiu asi dva roky, a takisto kostravu Elijah Blue. Furt su taketo polosuche, cim to moze byt? V obchodoch mavaju take krasne bez suchych stebiel..
Borovica uprostred travnika, 15.3.2020
Len sa mi zda, ze nie je v najlepsej forme, tak som myslel ci jej neprihnojit niecim
Borovica uprostred travnika, 15.3.2020
Ahojte, mam borovicu a vsade okolo nej travnik. Ake hnojivo mozem pouzit na borovicu aby to neznicilo travnik? Alebo aplikovat nejake postrekom na strom? dakujem
Tuja, 13.7.2019
Ahojte, poradte prosim..na koncoch vetviciek su male plody, sisky ci co, treba ich pootrhat? Taha to konare k zemi, nevadi to?
Krickove paradajky, 13.7.2019
Ahojte, skusil som zasadit do vyvyseneho zahonu krickove paradajky.Su z nich obrovske kriky so zopar plodmi. Mam ich nejako upravit? Odrezat niektore "konare"? Alebo to ma vyzerat takto ako to je..
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika