Příspěvky uživatele - Tygr

Škůdci ve skleníku, 4.7.2023
Zdravím, co použít proti nim. Květa
Rajčata, 24.6.2023
Zdravím a mám dotaz pro pěstitele rajčat. Delší dobu jsem pozorovala u nasazenýchg rajčat na listech, které se dotýkaly země takové malé dírky. Nevěnovala jsem však tomu pozornost. Když ale dírky začaly být i na listech které už byly postatně dále od... celý příspěvek >
Rajčata 2023, 21.2.2023
Nejsem kdovíjaká pěstitelka takže seznam není nutný. Hlavně aby byla dobrá a plísni odolná. Můžou být i keříčková.  Květa
Sežrané kedlubny, 8.6.2022
Také zdravím a potřebuji poradit. Mám v 9 cm květináčích sazenice okrasné kapusty. Zatím rostly pěkně, teď jsem objevila na stoncích a kousek na stonku v zemi malé bílé "housenky", které je ožírají. Už jsem musela 2 rostliny zlikvidovat. Při... celý příspěvek >
Nerostoucí melouny, 7.2.2022
Docela se mě loni osvědčilo cukrové melouny naroubovat na podnož okurků. Skuste letos melouny naroubovat. Květa
Melouny 2020, 16.5.2020
Nádhera, jste šikula. Miluji cukrové melouny. Loni jsem je začala pěstovat ve skleníku. Tak jako každoročně dáváme dolů koňský hnůj. Stalo se mě ale to, že něco /nepřišla jsem co/ mě ožralo kořínky a melouny už docela velké /pěstované na kari síti/... celý příspěvek >
Problém s Rebarborou, 16.5.2020
Kde se dá odrůda Holsteiner koupit? Květa
Papriky 2020, 16.5.2020
Zdravím, můžete prosím poskytnout recept na sýrem plněné papriky? Květa
Papriky 2020, 15.5.2020
Dobrý den, mám prosbu.Mohl byste připojit recept na plněné papriky sýrem? V obchodě mají - nejlepší jsou oranžové, ale jsou docela drahé. Tak bych si je mohla taky doma zavařit. Dala bych sýr do Hamíka. Ten je oranžový, sladký a poměrně... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika