Příspěvky uživatele - Emyce

Neznámá kapradina, 10.5.2019
tak myslím, že máme vítěze. Listy se hodně podobají. Našla jsem pár dalších fotek a kapradina by mohla být Actiniopteris semiflabellata. Všem vám moc děkuji za pomoc. Emča
Neznámá kapradina, 9.5.2019 Obsahuje fotku
Děkuji za pomoc. Poctivě jsem všechny prohlédla, ale nic, není to žádná z těchto kapradin. Snad hodně podobná by byla s Elaphoglossum peltatum. Zkusila jsem vyfotit list hodně zblízka, ale moc dobře to nejde. Emča
Neznámá kapradina, 8.5.2019
Ano, mladé lístky jsou stočené do spirály, tak kapradina to bude určitě. Jen ten název ještě chybí. Už mě napadlo, že se zastavím v onom květinářství a znovu se poptám na název rostliny.
Neznámá kapradina, 7.5.2019
Rostlina má kořeny, dlouhé a tenké. Když úplně rozhrnu listy, opravdu vypadá jako mladé kapradí. Hledala jsem v aplikaci plantnet a odkázala mě na palmu. Což není. Emča
Neznámá kapradina, 6.5.2019
listy jsou dlouhé zhruba 25 cm a vyrůstají jednotlivě z půdy
Neznámá kapradina, 6.5.2019
Dobrý den,  pelyněk ani pivoňka to nejsou. Ptala jsem se prodače v květinářství a ani on nevěděl. Jen mi řekl, že je to kapradina. Pokoším se najít rostinu na internetu a v knížkách a nedaří se. Budu vděčná za jakýkoli nápad, co by to mohlo... celý příspěvek >
Neznámá kapradina, 5.5.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den,  chtěla bych se zeptat, o jakou rostinu se jedná. Na květináči bylo jen označení, že je to kapradina.  Děkuji  Emča
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika