Příspěvky uživatele - Majkl

Příprava skleníku na jaro, 12.1.2023
To není problém, klidně to zaliju nejdříve. Jenom nemám nepropustný igelit, ale takovou tu folii, co je proti plevelu a zeshora propustí vodu. Tak snad to nevadí.
Příprava skleníku na jaro, 11.1.2023
Zdravím vás, prosil bych o radu, jak mám postupovat při přípravě skleníku na Jaro. Ať už letos, kdy začnu pozdě nebo (pokud by v tom byl rozdíl) i další roky, kdy není problém, abych začal už na podzim. Kromě dezinfekce skel apod., bych chtěl... celý příspěvek >
Permasemínka rajčat i další zeleniny, 6.8.2022
Zdravím všechny, chtěl bych se zeptat na permasemínka. Narazil jsem na ně nově, přiznám se, že jsem ten pojem vůbec neznal. A chtěl bych se proto zeptat, jak to s nimi je. Jaký je rozdíl mezi permasemínky a klasickými semeny? Co je jakoby lepší... celý příspěvek >
Hnojení trávy v souvislosti s kompostem, 7.6.2020
Děkuji vám za příspěvky, díky kterým jsem do toho trochu pronikl.
Hnojení trávy v souvislosti s kompostem, 4.6.2020
Nebyl by přece jen někdo, kdo by mi poradil, jestli můžu něčím hnojit trávník a posléze dávat posečenou trávu na kompost?
Žloutnutí listů na okurce, 3.6.2020
Ok, tak budu doufat, že je vše v pořádku. Díky za rychlou reakci
Žloutnutí listů na okurce, 3.6.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den, začaly mi žloutnout listy na okurce (ve skleníku). Na některých listech to jsou okraje, na jiných je to zase jakoby trochu jiné. Třeba je tam tečka apod. Tam, kde nejsou žluté okraje, je to jen trochu, ale očekávám, že se to bude... celý příspěvek >
Usychající konce větví u slivoně, 3.6.2019
Děkuji za pomoc, hned jdu na to.
Usychající konce větví u slivoně, 3.6.2019 Obsahuje fotku
Zdravím, začaly mi usychat konce větví u slivoně. Slivoň se chovala normálně, začala kvést. Odjel jsem na 10 dní pryč a když jsem se vrátil, tak neměla slivoň ani jeden plod a všiml jsem si, že začínají jaksi usychat konce větviček. V té době... celý příspěvek >
Jak vyřešit problém s herbicidy po hnojení trávníku Travinem, 20.5.2019
Moc vám děkuji za upřesnění. Jsem rád, že to není tak hrozné, jak to nejdříve vypadalo.
Jak vyřešit problém s herbicidy po hnojení trávníku Travinem, 18.5.2019
Zdravím všechny, několikrát jsem v minulosti pohnojil trávník Travinem. Naposledy letos nedávno. Trávník jsem letos od té doby ještě nesekal. Bohužel jsem netušil, že herbicidy, které hnojivo obsahuje, může nadělat tolik škody.  Celé... celý příspěvek >
Skvrny na rajčatech, 18.5.2019
Já myslím, že k rajčatům jsem se dozvěděl vše co jsem potřeboval. Docela by mě ještě zajímalo, jestli můžu nějakým způsobem aspoň trochu napravit ty pravděpodobné herbicidy v trávníku a na kompostu. Myslím ale, že by to už mělo patřit jinam. Proto se... celý příspěvek >
Skvrny na rajčatech, 17.5.2019
Nevím, jestli to je na mě. Napsal jsem něco nevhodně? Jestli to tak je, tak se samozřejmě omlouvám. Nic takového jsem neměl v úmyslu.
Skvrny na rajčatech, 17.5.2019
Zklamu Vás. Trávník krásný nemám, protože jsem ho tím hnojil jen asi 3x, a to vždy jednou ročně. Nejsem žádný velký znalec těchto věcí, proto, když jsem si kdysi někde přečetl, že je Travin pro trávník dobrý, tak jsem ho koupil. A dále jsem ho... celý příspěvek >
Skvrny na rajčatech, 17.5.2019 Obsahuje fotku
Na některých rajčatech se mi objevily skvrny a dle mého také přestaly růst. Rajčata jsem vypěstoval ze semen. Přesadil do květináče, dal ven a po pár dnech, kdy hlásili zimu jsem je dal dočasně domů. A pak jsem si všiml tohoto problému. Dá se zjistit... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika