Příspěvky uživatele - fahrweed

Kruh - vaše zkušenosti?, 18.3.2020
Jaké jsou zkušenosti z posledních let? Manželka si tam vyhlídla jahodníky, já zase rybíz... Dojde něco použitelného? 
Aronie - odrůdy (Hugin, Nero, Viking), 15.3.2020
Srovnání přesně těchto tří odrůd by mě také zajímalo. Budu rád za novější postřehy a poznatky, případně srovnání s příbuznou odrůdou Brilliant.
Tablety (jiffy) kokosové nebo rašelinové?, 19.2.2020
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli je z pohledu klíčení semínek a pěstování zeleniny (nejen plodové, ale např. i luskové) rozdíl mezi kokosovými a rašelinovými tabletami (předpokládám, že rašelina je kyselejší). Pokud to na fóru není... celý příspěvek >
Roubování třešně, 8.2.2020
Časy dozrávání s ohledem na vlastní stínění stromu jsem zapomněl brát v úvahu. Myšlenka, že by dole byla např. Lapins a zbytek koruny byla třeba Kaštánka, mi hlavou proběhla - právě s ohledem na případný postřik spodních větví proti... celý příspěvek >
Roubování třešně, 6.2.2020
Mám trochu překombinovaný dotaz, ale pokud se mezi Vámi najde někdo zkušený, tak určitě fundovaně poradí... Před domem chceme jako dominantu velkou třešeň. Půda není nic extra a strom má být velký, takže to bude podnož ptáčnice. Protože chceme... celý příspěvek >
Zimolez kamčatský - stanoviště, 4.2.2020
Zdravím, máte někdo zkušenosti s konkrétními odrůdami na zastíněných stanovištích? Máme místo cca na čtyři keře, ale sluníčka jim bude dopřáno jen ráno/dopoledne. V červnu je to asi do 10h. Co se týče opylování, opylují se větrem nebo hmyzem?... celý příspěvek >
Shamade, 4.2.2020
Dobrý den, po nekonečném bádání jsem nám domů předvybral meruňku Aramis Shamade. Nevěděli byste, kde ji pořídit, aby se člověk mohl spolehnout, že se jedná o tuto odrůdu? Jeví se mi, že ji v Česku prodává jen pár překupníků zboží z Polska, na... celý příspěvek >
Jofela, 4.2.2020
Dodatečně moc děkuju za tip. Ještě jsem to na podzim stihnul z Truhlíkova. Je zasazená, dostala i mykorhizní houby, tak jsem zvědavý, jak se jí bude dařit. Je to čtvrtkmen se třemi výhony. Terminál čouhal z balíku, má přes dva metry, ale naštěstí... celý příspěvek >
Keřová višeň, 26.1.2020
V zahradnictvích už lze sehnat i odrůdy Crimson Passion (v diskuzi tu je jediná, negativní zkušenost), která by dle kanadského webu měla dorůstat o něco větší výšky než Carmine Jewel a měla by mít větší a cukernatější plody. Nemá někdo bližší... celý příspěvek >
Jofela, 8.11.2019
Nakonec pojedu koncem listopadu pro Jofelu z Olomouce do Fytosu v Plzni. Všichni ostatní ji dováží (zřejmě z Polska) a po i zprostředkovaných zkušenostech se mi nechce riskovat záměnu odrůdy. Je na St.J. ale to by mělo být OK. Nepotřebuju, aby z ní... celý příspěvek >
Jofela, 17.10.2019
Přátelé, chci se Vás zeptat, kde byste mi doporučili koupit Jofelu. Moc obchodů ji nemá a velice nerad bych po několika letech pěstování zjistil, že je to vlastně jiná odrůda. Bude to na zahradě kompozičně důležitý strom, takže žádné vykopávání a... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika