Příspěvky uživatele - Jája Sr.

Stříhání nové josty, 25.2.2020
Na podzim jsem zasadila stromeček josty a teď bych ji ráda ostříhala. Má tři výhony dlouhé 40 cm. Můžete mi poradit jak to má být?  Na dva pupeny stejně jako rybíz? Pupeny jsou až asi 10 cm od kmínku. Děkuji     ... celý příspěvek >
Bofix teď na podzim?, 19.9.2019
Ráda bych se zeptala, jestli je vhodné postříkat nyní trávník Bofixem proti plevelům? Jako že by plevele zašly a na jaře bych to dosela trávou? Děkuji    Jája
Kdy se dává na zahradu kompost?, 1.9.2019
Díky   
Kdy se dává na zahradu kompost?, 1.9.2019
Teď na podzim nebo na jaře?  Asi se to má zarýt do záhonu, že. Dává se i k rybízu, angreštu a ostružině? Na jaře jsme vysadili několik habrů na živý plir, nyní mají asi 150 cm  - k těm se také může přidat kompost? A... celý příspěvek >
Balkonová malina a kamčatská borůvka, 15.4.2019
Zdravím všechny . Ráda bych se zeptala na váš názor. Mám jeden veliký samozavlažovací květináč a balkonovou malinu a kamčatskou borůvku. Kterou z nich tam mám zasadit, která potřebuje více vody? Tu druhou dám do obyčejného květináče,... celý příspěvek >
Stříhání latnaté hortenzie, 18.3.2019
Alenko a Lído, děkuji, seříznuto . Problém je asi v tom, že jsem ji uřezávala asi 5 cm od země a mělo to být na těch loňských výhonech. Tak teď to mám správně. A možná jí vadí, že má slunce jen dopoledne do 11 hod, v návodu bylo, že má... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika