Příspěvky uživatele - Ronnie

Založení jahodového záhonu, 27.3.2019
Jasně bylo mi to jasné, tak paráda.. :-) Ještě mě napadlo je asi veliká hloupost si tekuté hnojivo vyrobit z cereritu a vody? 
Založení jahodového záhonu, 27.3.2019
Tedy, debata se rozjela. Mám k dispozici Cererit, dusíkaté vápno, kompost. Četl jsem na netu, že jahody mají rády kyselou půdu a někde bylo dokonce napsáno, aby zemina byla promíchána s rašelinou, takže pokud je cererit kyselý, měl by být na jahody... celý příspěvek >
Založení jahodového záhonu, 25.3.2019
Nakoupil jsem Cererit na zeleninu do skleníku, tak ten by se dal použít i na jahody ne? Ještě jsem přemýšlel, že bych koupil přímo Cererit na jahody a drobné ovoce, protože plánuji ještě na zahradě borůvky, maliny a rybíz, tak bych ten speciální... celý příspěvek >
Založení jahodového záhonu, 24.3.2019
Všem děkuji moc za rady... určitě je využiji.. :-) a až bude záhon hotový, hodím sem nějaké fotky před a po.. :-) Ještě mi volal kamarád co má taky chvilku zahradu, že bude kupovat nějaké keříkové jahody, jestli nemám zájem. Mít větší zahradu narval... celý příspěvek >
Založení jahodového záhonu, 22.3.2019
Po 14 té hodině pak je stín od budovy, zahrada je za panelákem a sluníčko přechází nad ní. Proto přemýšlím zda má tkanina bílé barvy stejné vlastnosti jako černá, ta by mohla vyřešit psaný problém se spálením úrody. 
Založení jahodového záhonu, 22.3.2019
Tak právě proto jsem to s tou fólií a nebo textílií myslel.. vodu na zahradě mám jen ze sudu co naprší.. a úspora času, kdy není třeba plejt. Zkusím ještě na netu něco načíst a uvidím :-) když jsem na to naposledy koukal, tak na zahradu svítí... celý příspěvek >
Založení jahodového záhonu, 21.3.2019
Děkuji moc za odpověď. Udělám jak píšete.. kompost chci založit, ale od známých k němu mám přístup už teď a tak jej využiji. Super rady. Děkuji :-) Ty Karmen jsem taky chtěl vysadit.. asi vysadím jen ty a nebudu dávat žádnou další odrůdu :-) 
Založení jahodového záhonu, 21.3.2019
Hezký den, jak píši ve svých příspěvcích a je tomu tak, jsem začátečník. Na své malinké zahradě jsem se rozhodl založit jahodový záhon. Založil bych ho podél plotu, kde se dnes nachází obyčejná tráva a proto založení bude kompletní bez jakýchkoli... celý příspěvek >
Výběr kompostéru, 21.3.2019
Hezký den kolegové zahrádkáři. Chtěl bych na svou malinkou zahrádku pořídit nějaký kompostér. Koukal jsem na kompostéry ze dřeva, kdy nejsou špatné, ale jelikož mám malou zahrádku myslím, že by se tam hodil nějaký plastový. Má někdo prosím zkušenosti... celý příspěvek >
Příprava skleníku na sezonu, 12.3.2019
Děkuji moc za reakci. Ano zapomněl jsem to napsat, ale co jsem vyzjistil, tak bylo vždy všude řečeno, aby doba mezi použítím dusíkatého vápna a živin byla aspoň jeden měsíc. Takže bych to udělal takto. Dále děkuji moc za radu s živinami, použiji tedy... celý příspěvek >
Příprava skleníku na sezonu, 11.3.2019
Dobrý den, koukal jsem po fóru a nikde jsem odpověď na mé téma nenašel, tak doufám, že jej nebudu duplikovat. Mých dotazů je více a tak nejspíš ne. Koupil jsem byt a součást bytu je i menší zahrádka (63m2), která je spíše využívána k rekreaci.... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika