Příspěvky uživatele - marwen67

Jak na jarní střih, 1.5.2019 Obsahuje fotku
tak jsem provedl řez jdle obrázků. dnes už je vidět že něco vyklíčilo ale nevím zda to vše tam nechat.  terminál jsem zakrátil ve výšce 140cm
Jak na jarní střih, 14.3.2019
Tak zakraceno. Jen se zeptám. Po ustrihnuti větviček je potřeba nějak zamaznout ty plošky třeba latexem nebo voskem nebo není potřeba? Plošky jsou velké max 1.5 cm.
Jarní řez mladé třešně Regina, 10.3.2019 Obsahuje fotku
Na podzim 2018 zasezená třešeň Regina.  prosím opět o radu jak tento stromek upravit aby vznikla pěkná korunka pro její další vývoj
Jak na jarní střih, 10.3.2019
moc děkuji za rady..  to je to, co jsem potřeboval, ukázat a tím vlastně částečně pochopit proč to takto má být. ty stromky už tak byly koupeny a pouze zasazeny... takže toto zakrácení udělám.. Nové kosterní větve jakmile budou dám opět... celý příspěvek >
Jak na jarní střih, 10.3.2019
jsem nevěděl že tady někdo písmenkuje pardon že jsem napsal ostříhat. než dát radu raději se zaměřít na chybné slůvko a téma postrádá smysl..  fakt super.  Nicméně holič taky s nůžkama neřeže.,.. co už
Jak na jarní střih, 10.3.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den přátelé. Jsem laik, ale čtu co se dá,.přesto v tom tápu. No proto bych Vás rád poprosil o radu, jak tyto dvě hrušky ostříhat, Zasazeny byly v říjnu 2018 a nebyl udělaný povýsadbový řez. Bylo mi doporučeno na jaře 2019. prosím poradíte?... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika