Příspěvky uživatele - Igor123

Výsadba jabloní - hnojení dolomitem, 1.11.2018
Len doplním, že z môjho pohľadu máte úplne perfektnú pôdu :). Ja keď som kúpil záhradu, tak rozbor mi ukázal pH 4,8 - to už je asi aj na tie jablone (ktoré sú vraj najplastickejším ovocným druhom) príliš nízko a pôda ťažká, ílovito-hlinitá... Len na... celý příspěvek >
Výsadba jabloní - hnojení dolomitem, 1.11.2018
Pre hlinitopiesočnatú ornú pôdu (pozerám do tabuľky) sa uvádza optimálne pH 6,0 a rozsah pH je 5,8 - 6,2. Vy máte pH/KCl máte 6,4, čo je pre tento typ pôdy a aj jablone absolútne vyhovujúce, slabokyslá reakcia. Takže vápniť prísne vzaté skutočne... celý příspěvek >
Sezona výsadby ovocný stromků začala, 30.10.2018
Švagor by chcel pestovať \"bezúdržbové\" stromy. Chcel marhuľu. Keď som mu povedal, že u marhule je potrebné postriekať pred a po kvitnutí proti M.laxa, tak si po nejakej dobe marhuľu rozmyslel. Potom bolo dlhšie ticho... a zrazu pred 2 týždňami si... celý příspěvek >
Aka je to odroda?, 25.10.2018
Žeby prezretá Hardyho maslovka? Igor  
Sezona výsadby ovocný stromků začala, 25.10.2018
viktor, pokiaľ som ja správne zaznamenal z diskusií na fóre, tak pán Hlavatý je skôr zástancom pestovania jednotlivých odrôd samostatne. Každá odroda = samostatný strom, aby sa odrody vzájomne neovplyvňovali. Igor
Sezona výsadby ovocný stromků začala, 25.10.2018
Pán Hlavatý, ďakujem za info. Po chvíľke googlenia je jasné kde ste to kúpili... aspoň viem kde kupovať iba v absolútnej núdzi (keď sa nedá zohnať odroda inde). Igor
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika