Příspěvky uživatele - Samota

Silné stonky, málo plodů u rajčat, 4.7.2023 Obsahuje fotku
Rajčata ue semínek z obchodu, i internetu, krásně rostou, mají silné stonky, ale málo květů, tím pádem plodů Ve skleníku loňská zemina, povápněná, do kapkové závlahy občas přidám kristalon plod a květ Venku, v kýblech na jižní straně domu, ... celý příspěvek >
Skleníkové okurky venku?, 28.6.2023 Obsahuje fotku
Stačil by černý plástový kýbl? Loni se mi v něm osvědčily nakladačky, letos pokračuji:)
Skleníkové okurky venku?, 28.6.2023
Skleníkové okurky venku? Zbylo mi pár sazenic skleníkových okurek, odrůda Pony, "svačinové", menší plody Ve skleníku už opravdu nemám místo, je mi líto je vyhodit na kompost, nevíte někdo, zda, alespoň menší, vyrostou i venku? Děkuji za radu,... celý příspěvek >
Divné housenky na jabloni, 12.6.2022
Na listech mladé jabloně jsem objevila tyto Divné housenky Co to je a co s tím? Děkuji
Divné housenky na jabloni, 12.6.2022 Obsahuje fotku
Na listech mladé jabloně jsem objevila divné housenky Kdo mi prosím poradí co to je a co s tím? Děkuji
Nové stromky/ keře? Z pařízků, 1.7.2019
Potřebuji radu Srnky mi úplně ohryzaly mladé ovocné stromky, seřizli jsme nad roubem, vyrážejí nové výhonky, ovšem vedle jsem(cca 1-2 m) vysadila stromky nové, nevěříc v možnou obnovu starých. Je možné stromky pěstovat ve formě keře, to znamená,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika