Příspěvky uživatele - Dzumo

Rajčata 2019, 21.2.2019 Obsahuje fotku
A po presadení. Celkovo 14 pekných priesad. Pre moju potreby ideálny počet. :) Ďalšie ešte rastu. Len pre info. Paprike až teraz začínajú rásť prvé práve lístky. Fakt to dlho trvá u papriky.
Rajčata 2019, 21.2.2019 Obsahuje fotku
Paradajky boli včera presadene a uložené na parapet. Zatiaľ idú pekne. Prikladám foto pred presadenim a po presadení.
Rajčata 2019, 15.1.2019 Obsahuje fotku
Po 24 hodinách substrát ma teplotu 22 stupňov. Len pre celkové info svietim 14 hodin. 
Rajčata 2019, 14.1.2019 Obsahuje fotku
Dnes som urobil výsev semienok zeleniny. Paradajky odroda Spencer a Terion. Puls ešte paprika a zeler. Inšpirovaný týmto fórom tunigované miesto. Všetko zmizlo z parapiet a dal som na špeciálny regál plus osvetlenie.
Choroba hrušky, 3.10.2018 Obsahuje fotku
Tých červíkov tam je viac. Dokonale rozorali stred kmienka hrušky.
Choroba hrušky, 3.10.2018 Obsahuje fotku
Zdravím, tak som to odstrihol napokon. A našiel som tam červíka. Prikladám aj foto. Poprosil by som fakt vás o radu co to je. A ako sa brániť proti tomu. Odroda hrušky je hardyho maslovka.
Choroba hrušky, 24.9.2018 Obsahuje fotku
Foto celkového stromčeka. 
Choroba hrušky, 24.9.2018 Obsahuje fotku
Zdravím, mám vysadenu ročnú hrušku a vyzerá choro. Chcel by som vedieť čo tomu je a ako ju vyliečiť. Mne sa zdá ze niečo sa zavrtalo do dreva a tým ju poškodilo.  Prikladám foto. 
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 11.9.2018 Obsahuje fotku
Foto po akcii.
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 10.9.2018
Ja som tu už dávno. Ale skôr čítam. Ako píšem. A na starý nick som zabudol heslo a skôr som komentoval náradie do dielni. Nemám problém poslať vám foto s obchodného domu ako behám s rylom od regálu k regálu. A cena bola rovnaká ako na fiskars.... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 9.9.2018
Je to možné, že boli špička. No už nie sú. Podľa mňa. Želal by som Vám chytiť ten rýľ do ruky. A ihneď uvidíte kam sa posunul celý vývoj náradia. Verím, že ste ani nemali snahu ho pohľadať na internete. Ono Tý Slovinci vedia čo robia. Už len ten... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika