Příspěvky uživatele - Onfrapal

Papriky 2020, 1.6.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den. Máte perfektní domeček pro papriky. Kurňa, že mě to nenapadlo také. Bohužel počasí mi dovolilo v naší kotlině přesazení až teď. Ještě 22.5.nebo 23.5.Jsem měl z rána nějaké desetiny pod nulou. A protože jsem minulý rok spěchal a vše mi... celý příspěvek >
Rajčata - mšice?, 11.5.2020 Obsahuje fotku
Dobrý večer. Přípravek na mšice pomohl a již jsou pryč. Dnes byla zábava. Přijel jsem domů a zaclo v největším dešti a ficaku nošení z balkónu do obýváku. Celkem makacka. Prosím vás, měl bych další dotaz. Tyckova rajčata mám dávno presazene, některé... celý příspěvek >
Rajčata - mšice?, 20.4.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den všem.  Prosím vás zkušené, myslel jsem že rajčata mají mšice odpuzovat, nebo ne? Přikládám dvě fotografie s pochybným rajcetem co jsem dnes objevil mezi asi sty rajčaty, hned vedle mám i papriky ale ty jsou zatím ok. Jedno rajče... celý příspěvek >
Rajčata pro rok 2020, 19.4.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den všem. Chtěl bych se zeptat jaká je správná varianta pro přesazení rajčat. Nebo zda z mých variant ani jedna. Zasadit po první lístky, nebo zasadit po první lístky a ty ustipnout. Nebo ustipnout první lístky a zasadit až po pravé... celý příspěvek >
Vysev paprik, 5.4.2020 Obsahuje fotku
Dobrý večer. Pane Vladimíre, jsem si vědom své chyby, kelímky byli požity o objemu cca 250 ml, bohužel po 300stém kelímku již jsem musel sáhnout po větších, bohužel zrovna blbá doba, techdy byly ještě zavřená zahradnictví a mě vola nenapadlo... celý příspěvek >
Vysev paprik, 3.4.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den. Začal jsem jim prisvetlovat. Reflektory jsem dal zatím pouze jen tak jak to šlo provést na rychlo, ještě to vylepším. Měřil jsem luxy a jsem od 1500 do 3000. 3000 Lux uprostřed. 1500 na krajích. Ve vzdálenosti cca 10 cm od reflektoru který... celý příspěvek >
Vysev paprik, 29.3.2020
Dobrý den. Papriky jsou u okna a začínají být v lepším stavu. Bohužel moje jediné okno na jižní straně nesvítí na všechny. Rád bych jim prisvitil a mám možnost využít pár venkovních reflektorů cca 20W a 6000K denní bílá. Na fóru je spousty příspěvků... celý příspěvek >
Vysev paprik, 24.3.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den. Papriky jsem přemístil tedy na "lepší" místo. Jižní strana, nikoliv západní, přestal jsem je přelívat a počkal jsem než některé začli strádat suchem až uvadali cca 20 z 200, včera jsem jim dopřál mírnou zálivku a pěkně se vzpamatovali,... celý příspěvek >
Vysev paprik, 19.3.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den. Rád bych se zeptal zda se někdo setkal s plísní na substrátu u přesazených paprik. Papriky jsem měl ve výsevním substrátu, po čase jsem je přesadil do pěstebního substrátu. Všecko OK, po přesunutí na chladnější místo, ale více... celý příspěvek >
Papriky 2020, 15.2.2020
Zdravím všechny. Rád bych ukázal můj první výsev paprik. Jižný strana u topení/okna. Použit převážně substrát pro výsev a množení a jeden sadbovač byla nějáká kokosová drť, či co. Koupeno na zkoušku. Teplota kolísavá od 16°C do 22°C. Doba... celý příspěvek >
Hydroponie, 23.1.2020
Dnes mi došlo čerpadlo, už se těším na test. Dlouho jsem vybíral až jsem asi přebral. Nakonec jsem zvolil naftové čerpadlo 24V Výtlak 5m cca 1200L/hod. Ještě nemám přesné info zda jej budu muset dát na časovač zapni/vypni a nebo jej nechám bežet... celý příspěvek >
Hydroponie, 15.1.2020
Zdravím všechny. Docela mě nyní uchvátilo výše zmíněné slovo hydroponie. Má někdo z Vás zkušenosti? Četl jsem na kolik ponií se to rozděluje a kolik je různých způsobů. Konkrétně mě uchvátilo sázení do plastových trubek, koukám na... celý příspěvek >
Chilli paričky v zimě, 12.10.2019 Obsahuje fotku
Zdravím Vás. Můžete mi poradit co přesně s čili papričkama dělat? Situace je následující, zasaženy ve fóliáku a při prvních mrazících byli přesazeny do truhlíků a přemístěny do domu. Udělal jsem i test s paprikama, které jsem vyryl přesadil a... celý příspěvek >
Pěstování tykví a dýně Hokkaido, 14.8.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den. Konečně mi začli plodit patizony, Bohužel jsem je vysadil na poslední chvíli. Nyní se mi objevili na listech bílé fleky. Jedná se o padlí? Pokud ano, je na to nějáký Vámi vyzkoušený postřik? Nikdy jsem jej nepoužil, jak je... celý příspěvek >
Papriky 2019, 8.8.2019
Tak bych se rád pochlubil jak jsem neposlech rady a tak jsem na ně doplatil. Mně osobně to teda nevadí ale byl jsem dosti překvapen. Po výsadbě paprik do fóliáku jsem si k jedné straně přidal pár odrůd chilli papriček. Včera jsem si šel utrhnout... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika