Příspěvky uživatele - Karel 196

Kadeřavost broskvoní, 10.11.2007 Obsahuje fotku
Doporučuje se první postřik již v listopadu. Já používám kuprikol, po zimě a mrazech opakovat.
Kamčatská borůvka - lonicera, 22.7.2007
I když se blíží vegetační klid borůvek, je zajímavé, že jeden keříček začal kvést. Tak to asi budu sklízet v září.
rajčata papriky, 1.7.2007
Já bych rajčata do skleníku nedával, rostou dobře i na záhonech. Vydatná zálivka a postřik kuprikolem zabrání plísním.Hodně zdaru.
Plodnost kamčatské borůvky, 17.6.2007
Má někdo zkušenosti jak ostříhat keře borůvek a nepokazit keř?
zimolez kamčatský - konec, 27.5.2007
Nazdar Lukáši, kvalitu plodů lomicery kamtchatiky ovlivnuje stanviště, kvalitní půda, přihnojování a častá zálivka. Já keře rušit nebudu, krtek je asi zruší za mne. Už jsem vyzkoušel všechno a stále tam ta potvora je.
Plodnost kamčatské borůvky, 17.5.2007
Ano a vydatně, aby zesíl kořenový bal a narostly nové výhonky. Na nich pak bude v příštím roce úroda. Já mám rostliny také od pana Chovance  a jsem spokojen. Hodně zdaru.
Plodnost kamčatské borůvky, 9.5.2007
I když některé borůvky již mají modrou barvu, chuťově ještě nejsou OK. Tak jim dám ještě tři, nebo čtyři dny. Právě nyní by to chtělo teplo a slunce.
Plodnost kamčatské borůvky, 4.5.2007
Tady u nás na Hané borůvky začínají modrat. Ještě pár dní a sklízíme. Mám je od pana Chovance a jsou výborné. Zdar a sílu.
Kamčatská borůvka - lonicera, 2.5.2007
Množit se dá Vaše Lomicera Kamtchatika řízkováním, nebo hřížením. Nejlepší období se doporučuje koncem července a začátkem srpna. Přeji hodně zdaru!
Kamčatská borůvka - lonicera, 30.4.2007
Já pěstuji Kamčatské borůvky od pana Chovance a mohu jen chválit. Chuťově jsou podobné borůvkám lesním, ale navíc jsou sladké.
Jak opylovat borůvku, 28.4.2007
Vážená paní Mlejnková, zkuste jemný štěteček a pokuste se nahradit přírodu. Pokud již není pozdě.
hnojení kamčatské borůvky, 4.2.2007
V zahradnictví pana Chovance se doporučuje KRYSTALON  hned, jak sleze sníh.
Plodnost kamčatské borůvky, 4.2.2007
Vážený pane, je možné, že kořny ožíají nějaké potvory, protože jim chutnají kořínky. Vyzkoušejte proti nim savo. Další možností, je chudá zemina. Je doporučován krystalon a to: únor a začátek března.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika