Příspěvky uživatele - Ladik1

Echo CS-310 vs Hecht 951, 24.4.2019
Dobrý den.  Mohu potvrdit Ms181 dobrá pila. Koupil jsem ji na inzerát, starší a už pořezala hodně dřeva naprosto bez závad. Jen brousím řetězy a jednou jsem vyměnil řetězku.
Výsevní substrát, 8.2.2019
Dobrý den. Jakým způsobem poznáte rozdíl mezi substráty?
Jak a čím zastínit skla ve skleníku, 5.2.2019
Dobrý den. Používám stínící nátěr Amarit. Je modrý, nanáším postřikovačem vydrží přes sezonu.
Paprika Rodrigo, 3.2.2019
Dobrý večer.. Oprava názvu papriky od AV-VS jmenuje se Salomon
Foliový tunel z ohebných trubek, 28.1.2019
Dobrý den. Prosím co je HM. Děkuji za odpověd
Rajčata 2019, 26.1.2019
dobrý den.Prosím můžete sdělit rozměr záhonu a spon sazenic. Děkuji
Frigo sadba jahod, 15.1.2019
Dobrý den. měl jsem také frigo sadbu a to 2x. poprvé jsem byl velice spokojen sazenice plodily velké plody hned po vysadbě ošem další výsadba nic moc. Téměř polovina sazenic byla zakrnělá napadená kořenovou hnilobou.Přičítám to tomu že frigo... celý příspěvek >
Škůdce na jahodníku, 12.8.2018
Mám ze dvou zdroj, přesně neurčím, jahodárna Vranany a menší část zahradnictví Kruh u Jilemnice . Fytoftora to není tou napadené sazenice v suchu usychají během týdne
Škůdce na jahodníku, 12.8.2018
Takže asi fytoftorová hniloba?.Byly to loni zakoupené frigo sazenice.s tím asi moc nenadělám, jedině likvidace.
Škůdce na jahodníku, 12.8.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den. Mám zakrnělé sazenice jahodníku, typuji na napadení roztočíkem jahodníkovým. Kdysi v roce 2009 zde padla rada o použití Sulky. Prosím paní Lídu která se tehdy ptala zda to vyzkoušela a jestli to pomohlo. Vertimec zatím moc nezabral.Děkuji... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika