Příspěvky uživatele - gustitko

Jaký AKU plotostřih, 16.8.2020
Dobrý den,  zvažuji koupi AKU plotostřihu Makita DUH523Z.  Máme cca 15m listnatéhho živého plotu a nějaké keře, tzn na stříhání toho není moc. Vede mne k tomu to, že mám 3ks 3Ah, 18V baterie, ktré mam k AKU vrtačce. Nemá... celý příspěvek >
Sekačka STIGA ztrácí výkon, nesbírá trávu, 9.8.2020
Dobrý den, před třemi lety jsem zakoupil sekačku Stiga Combi 50 SQB. Velká spokojenost. Letos mi sekačka začala ztrácet výkon. Začne to po zahřátí, cca 30 min provozu, se sekačka začne chovat jako by docházel benzín. Špatně sbírá trávu. Při... celý příspěvek >
Škůdce ve střeše, 30.10.2018
Dobrý den,  z boku se do střechy nedostanu, je zateplena polystyrenem a až ke krytině střechy je fasáda. Tzn musel bych porušit fasádu. Ze spodu navrtat orvor znamená porušit parzábranu a jed tam dát s tím, že kdo ví jestli se ve 100m... celý příspěvek >
Škůdce ve střeše, 29.10.2018
Dobrý den, předem se omlouvám, pokud zde téma nepatří. Máme dva roky novou střechu, pultovou. Krytina je hydroizolační folie. Skladba střechy je folie, geotextilie, OSB deska pod OSB je 30 cm skelná vata, sádrokartonová konstrukce,... celý příspěvek >
Benzínová sekačka pozemek 1300m2, 9.7.2018
tak dnes jsem měl v ruce Al-ko a Stigu, musím říct, že jsem měl z internetových výběru Al-ko jako favorita, ale zpracování mne trochu zklamalo.  Oproti tomu STIGa je jiný level takže jsem se přiklonil k STIGA. Měl jsem v původním výběru... celý příspěvek >
Benzínová sekačka pozemek 1300m2, 8.7.2018
Dobrý den,  prosím, poradí někdo sekačku na pozemek 1300m2 skutečná sečená plocha bude kolem 1000m2. Zahrada v mírném kopci, nějaké stromy. Ideálně cena do 10 tis.Kč,  díval jsem se na Stigu Combi 48s. nebo něco od Al-ko.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika