Příspěvky uživatele - Majan

Může plastové nafukovací lehátko obarvit vodu, 22.7.2020
Možné je vše, ale je to spíše nepravděpodobné. Není bazén jako bazén a lehátko jako lehátko. Čistě teoreticky při hmotnosti lehátka cca 500 g a množství pigmentu na probarvení cca 5% masterbatche na nosiči (obsah cca 40% pigmentu) je množství barvící... celý příspěvek >
Může plastové nafukovací lehátko obarvit vodu, 21.7.2020
Nemůže, resp. nemělo by. Lehátko může ale vyšisovat. Záleží na použitém pigmentu na probarvení plastu a jeho stabilitě a na chemické úpravě vody. Tedy - pokud jste lehátko nenatřel nějakou barvou štětcem...
Umístění filtrace, čerpadla, skimmeru a guly, 1.7.2020
Podle mě je 6-7 m3/h minimální možný výkon čerpadla (raději 10 m3), počítejte s cca min. 70W/h. Osobně bych volil čerpadlo do šachty. Pokud by nestačilo zvolené čerpadlo, tak pak lze vždy přidat další. Skimmer jednoznačně na opačnou stranu vodopádu... celý příspěvek >
Zahradní jezírko od píky, 12.7.2019
Doporučuji spodní výpusť (gula) a horní skimmer. Osobně považuji skimmer za důležitější a přínosnější a kdybych si měl vybírat pouze jeden přítok do filtrace, tak bych volil přítok přes skimmer.
Atypické řešení automatické závlahy, 13.6.2018
Je zajímavé, jak to české myšlení je podobné:-) Sám jsem postupoval téměř identicky. Nejprve zemní zásuvky, pak ruční ventily, pak časovač na kohoutku a nakonec řídící jednotka. Ve finále se trochu liším - neměl jsem frézu, ale rýč:-), takže jsem... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika