Příspěvky uživatele - obo

Sklizeň rajčat 2013, 25.1.2024
Vidím, že posuzování chuti rajčat je velmi ošidná disciplína. Jak je možné, že u vína každý pozná kvalitu a u rajčat nikoliv. Mně třeba bejbíno chutnalo a tornádo také chutí spíše lepší než horší. Pro Vás jsou chutná Ildi. Já je pěstoval, mám i... celý příspěvek >
Odrůdy rajčat, které už rozhodně nechci, 15.1.2024
Jestli si vzpomenete, tak dejte vědět, jak Vám chutnalo. Zajímá mě to z důvodu, že jsem na starty nedal dopustit
Rajčata 2024, 13.1.2024
Je nějaký chuťový rozdíl rajčat vypěstovaných pod umělým osvětlením a pod sluncem? Nabízelo by se, že ano. Zkušenost je jaká?
Jaká rajčata pěstujete, 13.1.2024
Nebyl jsem přihlášen, tak pod nickem Tastier F1 jsem měl v loni a světe div se, když jsem šel okolo utrhl jsem si hop raději než startF1 a to je co již co říci, velikost vyhovuje, nepraská, sice trochu tvrdší, ale chuť vynikající - přesto - Jak... celý příspěvek >
Nový web, 12.1.2024
Díky. Již jsem objednal semena, takže letos otestuji 6 druhů nehybridních rajčat a jde mi o chuť a šťavnatost.
Nový web, 12.1.2024
Taky již hledám přes google. Myslel jsem bláhově, že se něco změnilo k lepšímu. Díky všem
Nový web, 8.1.2024
Jsem tu asi po roce a vidím nový web, nebo se to tak tváří. Zajímalo mne rajče zlatava. Zadám do vyhledávání a zase nic. Plno sekcí se stovkama komentářů, ale že by to našlo pouze ten komentář, kde je uvedeno zlatava, tak to ne a nebo to... celý příspěvek >
Odrůdy rajčat, které už rozhodně nechci, 8.1.2024
já měl 3 rajčata z permasemínek a všechno byl propadák. Zkouším, zda najdu dobré rajče nehybrid Tato sekce které rajče nechutná je zajímavá, ale někdy jsem dost překvapen, že někomu chutnají rajčata Ildim, marzano, atd a nebo nechutnají starty,... celý příspěvek >
Odrůdy rajčat, které už rozhodně nechci, 8.1.2024
Tastier jsem zkoušel v loni a byl jsem nadšen z chuti. Dokonce jsem po něm šáhnul raději než po startuF1, který pěstuji již dobrých 30 let a to je co říci. U tastier rajčete bych snad jedině pomluvil silnější slupku, ale nepraská, nepadá.l.
Rubinola - řezat či nechat být?, 13.2.2023
Již se to tu řešilo https://www.zahrada.cz/forum/obrazek.php?id_zaznamu=652988&identifikator=215186406449971&nazev=&id_oblasti=100
Rubinola - řezat či nechat být?, 26.10.2022
Pořídil jsem si angold a admirál. Sice mi admirál trpí pihovitostí, ale letos dal na m11 dvě bedýnky a z toho bylo cca 30% napadených. Snad se tou plodností zbavím te skvrnitosti. Angold je parádní odrůda a dělá mi radost. Takže ty 2 rubinoly po zimě... celý příspěvek >
Sázení nakladaček, 24.7.2022
Já dal Alhambru letos poprvé (zajímala mne ta genetická nehořkost) a že by nechytala plíseň, to se zase nedá říci. V čem ale mimořádně překvapila je chuť. Okurky klidně můžete nechat přerůst a používat tyto nakladačky, místo salátovek. Semena nejsou... celý příspěvek >
A je po meruňkách, 20.4.2022
U nás na Trutnovsku taky pohoda. Ještě nic nekvete. Třešně a švestky vidím tak za 7-10-14 dní a jabloně někde 10-15. května s tou předpovědí počasí. Co nám nezlikviduje mráz, zaručeně zlikviduje strupovitost. Asi budu letos stříkat, jabloně.
Co s kořeny šeříku?, 19.4.2022
To vše znám. Se sousedem nám na půl rostl šeřík keřový. Šeřík je starší, než my a může mu být tak 70 let. Soused si ho nějakým způsobem vykácel, ale stejně mu tam rostou mladé výhony. Zasadil si tam thuje cca 30cm od plotu na délku 10 metrů a tak mám... celý příspěvek >
Předpěstování sazenic doma - přerůstají kvůli CO2?, 14.4.2022
Nevím, kde měříte teplotu, ale pokud tvrdíte, že žijete s rostlinkami v 17 st.c, tak u rostlin při osvětlování bude vyšší teplo. Pozapomněl jste ovšem na jeden důležitý fakt, který by mohl vyrázně ovlivňovat růst sazenic. Může se to zdát... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika