Příspěvky uživatele - Ariska

Rozpoznání rostliny, 27.1.2022
Řekla bych že ne, není moc podobná, ta má sice vykvetla některým podobným květem, ale ten vyrostl rovnou jako list rovnou ze stonku {žádné dlouhé stonky s kvetem} a spíše v dolní polovině celé krostliny. Listy jsou sice chlupaté, ale měkké, úzké a... celý příspěvek >
Rozpoznání rostliny, 14.1.2022 Obsahuje fotku
Zdravím, chtěla bych vás požádat o pomoc s určením rostliny, kde ani apky nepomohly. Má chlupaté měkké úzké listy, a modrofialové zvonkové květy, ale ty jsem viděla jen tři za cca 6let co jí mám, navíc jsou za den pryč. Roste směrem dolů starší... celý příspěvek >
Fialka chřadne, 18.9.2019
No právěže nebyla, na starém bytě byla na okně, kde na ni v pozdním odpoledni slunce napřímo zasvítilo, a měla asi dvě malinkaté spáleninky (asi jak byly ty vysoké teploty), ale zhoršovat se začala až když vlastně žádné přímé paprsky slunce neměla na... celý příspěvek >
Fialka chřadne, 18.9.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, poprosila bych vás o radu, mám asi dvouletou fialku, a od té doby co jsem se před měsícem a půl přestěhovala, začala chřadnout. Víte čím to? Nejprve ji začaly schnout květy a nerostly další, pak začaly schnout listy. Původně byla... celý příspěvek >
Pomoc při určení rostliny, 4.4.2018
No vy jste naprosto úžasný, to je opravdu ona! Skoro jsem ani nedoufala, že na to někdo přijde jen z popisu :) Jen teda dobré vědět až nyní, že je celkem dost jedovatá, my s ní vyrůstali a měli jsme ji normálně v ložnici A i když jsem na to mléko... celý příspěvek >
Pomoc při určení rostliny, 29.3.2018
Dužnaté úplně asi ne, spíše jsem to popisovala jako pevné a trošinku tlusčí než obvyčejné papírové listy. U stonku se daly zlomit, ale pak už ne.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika