Příspěvky uživatele - crook

Kdouloň - výchovný řez, 28.12.2023 Obsahuje fotku
Prosím moc o radu, jak si poradit s kdouloní na obrázku. Zatím je to takový utrápený kousek a potřebuji provést výchovný řez (na jaře samozřejmě). Bud moc rád o doporučení a rady. P.S. korunku bych chtěl založit co nejníže Děkuji!!!
Je třeba řezat, nebo OK?, 19.4.2021 Obsahuje fotku
Prosím o konzultaci, zda meruňku na obrázku nějak upravovat. Děkuji předem a MOC!
Prosím o pomoc s řezem, 19.4.2021 Obsahuje fotku
Velice děkuji za rady a pomoc. Ještě přikládám lepší foto a z více stran. Snad pomohou. Pochopil jsem alespoň základ správně viz obrázek? Děkuji. PS. Omlouvám se, že neumím natočit obrázek.
Prosím o pomoc s řezem, 19.4.2021 Obsahuje fotku
Moc prosím o pomoc s řezem broksvoně na obrázku. Je trošku zanedbaná, ale musí se to spravit. Děkuji!
Opravný řez, 9.12.2019 Obsahuje fotku
Vloni na podzim jsem zasadil stromek, který se bohužel moc nepovedl a potřebuje opravit. Zatím dobře zakořenil, ale nemá jasný terminál, pouze dvě větve a větvičky, které nerostou viz těsně nad kůlem. Prosím o radu, jak s ním naložit viz obrázek:... celý příspěvek >
Mlaďounká broskev - řez, 22.3.2018 Obsahuje fotku
Prosím o radu ohledně řezu broskvoně viz foto. Vloni zasazená, první řez v zahradnictví, další už je na mne, ale nevím si moc rady. Díky.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika