Příspěvky uživatele - kejikl

Červené tečky na listech hrušně a jabloně, 23.4.2014
Děkuji.
Červené tečky na listech hrušně a jabloně, 22.4.2014 Obsahuje fotku
Prosím o radu o co se jedná a jak s tím bojovat. Mám to jak na hrušni tak jabloni. Jsou to červené tečky, listy jsou deformované, nové listy zůstávají podélně srolované do sebe.
Acrobat MZ x Acrobat MZ WG, 1.8.2012
Jelikož i mě zajímal rozdíl mezi těmito dvěma přípravky. (Acrobat MZ už se jen doprodává, OL pro rajčata 21 dní) (Acrobat MZ WG nový od r.2011 nahrazující přípravek, OL pro rajčata 3dny) Informoval jsem se u fa. BASF, spol. s r.o. Účinné... celý příspěvek >
Křovinořez Tarus, uniká olej, 31.8.2008
Pro: host - xxx.xxx.11.107 (?), 27.8.2008 17:53 Nechapu Vasi reakci, o par radku vyse jsem psal ze se omlouvam, ale casu k cednuti k pocitaci nebo zkoumani krovinaku mam velmi malo. Mimo jine i proto jsem zvolil diskuzi a ne treba chat. Odpovedi... celý příspěvek >
Křovinořez Tarus, uniká olej, 27.8.2008
Jinak vsem se omlouvam za docasnou neaktivitu, krome koseni louky jsem stridave v zamestnani a na stavbe domku, takze chvilka klidu se hleda tezce :) Na ten vetrak se mrknu, mrknu se i po paste na vyfuky, pretesnim to a dam vedet. Doufam ze to... celý příspěvek >
Křovinořez Tarus, uniká olej, 27.8.2008
Palivo bylo cerstve a dukladne namichane.
Křovinořez Tarus, uniká olej, 26.8.2008
Zkusim se blize podivat na ten privod vyfuku a uvidim, kazdopadne duvod k reklamaci to asi je ze? Delat by to nemelo mam pravdu?
Křovinořez Tarus, uniká olej, 26.8.2008
Je to muj vubec prvni krovinorez, takze tezko posoudit jeho kvality. Obecne je to tezky hobby stroj, ja budu sekat max 2-3x do roka asi 1000m2 zahrady ve spatnem terenu takze myslim ze by neco malo vydrzet mohl. Dost veci je tam plastovych. Pred... celý příspěvek >
Křovinořez Tarus, uniká olej, 26.8.2008
Chtel bych se zeptat, koupil jsem na aukru křovinořez Tarus T43A Po cca.4h prace tece z krovinorezu olej, jinak vse pracuje stejne a nepozoruji nejake problemy nebo snizeni vykonu. Jen doplnim, benzin se tam redi 1:25 dle vyrobce. Redim... celý příspěvek >
Nemoci jabloní, 22.6.2008
Dobry den, jsem sadar zacatecnik :) Vysadil jsem 8 novych stromku, ale neco jim schazi. Pokusil jsem se to nafotit. Fotky jsou na http://Kejik.sweb.cz/  Problem mam s jablonemi, hrusni a tresni. U jabloni to vypada na nejakou nemoc,... celý příspěvek >
Jaké stromky do 620m a kde je koupit. okr. Blansko a okolí, 9.10.2006
Plánuji vysadit na zahrade nejake ovocné stromy, jedná se o nadm. vysku 620m, jizni svah, bohuzel vrsek zahrady je na horizontu (kdysi tam pry byval vetrny mlyn) a tak je tam hodne vetrno. Bylo mi doporuceno kupovat odolnejsi odrud, zakrsky a z... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika