Příspěvky uživatele - Matel

Rajčata 2019, 19.2.2019 Obsahuje fotku
Tak a je to! Tento rok mám už asi definitivně vybrané odrůdy a někdy v průběhu týdne začnu sadit. Oproti minulému roku jsem se co nejvíce snažil zredukovat počet druhů, ale stejně se mi nepodařilo dostat pod 35. Když sem začal s výbřem na tento rok,... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 20.1.2019
Přesně! Zvědavost :-) to je pro mne ten důvod. Když sem první rok skoušel 3 duhy cherry balkonovych rajcat v truhliku na balkóne (které byly chuťově hádam ješte horší než z obchodu), jsem ještě sem netušil, že o několik let pozděj budu pěstovat 47... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 20.1.2019
Za mne muzu rict, ze Sungold F1 patri mezi par nejlepsich odrud cherry rajcat ktera jsem doposud skusil. Chuti, vzrostem, rannosti, odolnosti... celkove velice fajn cherry odruda. Chutove lepsi je pro mne osobne uz jenom sweet aperitif, ale ten je... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 27.2.2018
Ďakujem veľmi pekne za ponuku p. Eva. Tak mi to nakoniec nedalo a ešte som to prehodnotil. Inšpiroval sa Vaším zoznamom a prelustroval som ešte komplet vlákna "Nejlepší rajčata" a "Rajčata 2017", a k tomu ešte niekoľko videí pestovateľov na youtube... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika